2737
2734

چرا خدا منو دوست نداره اخه.چه گناهی کردم مگه 25 ساله دارم زندگی نکبنت این خونه رو تحمل میکنم.از پدرو مادر از خودم  از بدختیم متنفرم.خدایا زورت به من میرسه چقدر تو بی رحمی این همه دارم عذاب میکشم چرا نجاتم نمیدی از این خراب شده مگه چه گناهی کردم اخه.😢😢😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ختم قرآن شروع کن خدا جوابت میده 

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.
2731

آروم باش عزیزم، چنتا نفس عمیق بکش.

دلت میاد به کسی که خیلی دوستت داره اینطوری بگی؟

گاهی سختی ها فشار میاره درست

اما قرار نیست کم بیاریم

قراد نیست زندگی نکنیم 

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَيْئًا أَنْ يَقُولَ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ                وقتی خدا بگه باش، پس میشود💙
2738

منم مث ت بودم...زندانی بودم توخونه حتی اجازه نداشتم تو اتاقم بخوابم لامپ اتاقمو درمیاوردن ک من نرم تو اتاق بشینم...چقد زجر کشیدم چقد از زور کتک دستوپام تاساعت ها فلج میشد....ازدواج کردم از دستشون راحت شدم تف ب اون زندگی.ایشالا که خدا ی شوهر خوب قسمتت کنه ازدواج کنی مث من راحت شی.من روز عروسیم از خوشحالی والا ی قطره اشک نریختم.اصلا دلتنگ خونه بابام نمیشم.فقط دلم واسه مامانم تنگ میشه

میشه واسه حاجتم ی صلوات بفرستی؟
2706