2726
عنوان

ضربه ارام به سر نوزاد ۱۷ روزه

484 بازدید | 58 پست

سلام دوستان نوزادم ۱۷ روزشه امروز عصر گوشه تبلت دخترم به سرش خورد یه چند لحظه گریه کرد بعد اروم شد ( چند ثانیه ) 

از اون موقع تاحالا هی میخوابه به زور بیدارش میکنم دوباره خوابش میبره الان چند ساعته خوابیده شیر هم نخواسته خیلیییی نگرانم الهی بمیرم مشکلی براش پیش نیومده باشه؟

آخی

فقط 26 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با وجود آیودی مسی باردار شدم .دکتر نتونست ایودی رو در بیاره الان همزمان ایودی و جنین کنار هم هستن دعا کنید برام سالم به دنیا بیاد نی نیم🥺

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نه.نترس.هیچی نمیشه.بچه من دوماهش بود با کله از روی تخت با ارتفاع نیم متری افتاد هیچیش نشد.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی

نگران نباش دختر منم چند بار آرنجم خورده ب کلش ولی خداروشکر الحمدلله چیزیش نشد الانم نه ماهشه شیطون و بازیگوش ولی من شنیدم اگ تو بچگی شرشون هی ضربه بخوره خیلی شیطون میشن  😐😐😐

نگران نباش دختر منم چند بار آرنجم خورده ب کلش ولی خداروشکر الحمدلله چیزیش نشد الانم نه ماهشه شیطون و ...

اخی ایشالا خدا نگهداره برات 

از این ترسیدم که میگن ملاجشون نرمه

بچه ی ۱۷ روزه باید بخابه دیگه چرا بیدارش میکنی؟ فقط هر سه شاعت بهش شیر بده الکی بیدارش نکن

از ساعت دهه خوابیده دخترم بیدارش میکنه یه لحظه بیدار میشه دوباره میخوابه علائم بیحالی نیست؟

2706