2733
2734
چه کادویی

فرقی نمیکنه ، مثل تولدش ، هرچی نیاز داره ، لباس ، ادکلن ، ساعت...

ما ابد در پیش داریم...💜                                                  راه خوشبختی هر کسی از مسیری خاص میگذره ، این راه برای همه یکسان نیست ، دنبال راه خوشبختی خودت باش💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مثلا چی اخه اون منو گرفته باید ازم تشکر کنه کادو بده نه من که😣

توام میتونی ازش تشکر کنی که از بین هزاران نفری ک میتونسته انتخاب کنه تورو انتخاب کرده و قول داده خوشبختت کنه حتما نباید براش کادو بخری یه شام دونفره و شامیکه دوس داره یه کیک کوچولو دست پخت خودتت خیلی رومانتیک و زیباست و البته حرفهای زیبای عاشقانه 

کاش کودکی داشته باشم که دستان کوچکش دور انگشتم را زینت بدهد و آغوشم بوی تنش را بگیرد کاش روزی کودکی داشته باشم که مادر صدایم بزند کاش .......
2738
مثلا چی اخه اون منو گرفته باید ازم تشکر کنه کادو بده نه من که😣

😂😂😂😂😂این چه استدلالیه اخه مردم از خنده ،ینی می خوای بگی منت سرش گذاشتی ج بله دادی؟

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤

عزیزم چه فرقی میکنه کی میده؟ یا اصلا کادو باشه

یا نه چقدر مهمه؟ 

یه بزم دونفره بچین یه شب رویایی پر از عشق

و احساس واسش بساز. کادو نبود که نبود

خاطره قشنگ بساز حتی قشنگتر از روزای اول

یا بدم عکس دونفرمومو سایز کوچیک ظاهر کنن بذارم تو کیف پول؟

این ایده عالیه عکس دو نفرتون باحال میشه

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤