2726
عنوان

میخام خواهرانه راهنماییم کنید

350 بازدید | 28 پست

زیادنمیتونم باجزییات بگم سختمه بنویسم من 4ساله ازدواج کردم وباخانواده شوهرم زندگی میکنم تو ی خونه فقط اتاق ماته حیاطه ازساختمان اوناجداس تواین4سال حرف زیادشنیدم امابروخودم نیوردم ریختم توخودم وخودمونابودکردم وغرزدم ب شوهرم اما ی ماه پیش ی چیزی شدک من مقصرنبودم بعدمادرشوهرگفت ن فلانی عمدا اینکاروکرده منم خیلی ناراحت شدم وگفتم مگ من دشمنشونم ودیگ نرفتم اوطرف فقط رفتم سرکاراومدم اتاقم حالامادرشوهرمریض شده من نرفتم اخه رو نمیده برم بدرفتارمیکن جوری ک بگم عجب غلطی کردم اومدم بعددیشب ب شوهرم گفته من مریض بودم فلانی نیومدوخیلی حرفاوگفته اوخودشوبی عزت کرده توخودت مث زنت بی عزت وقرب نکن حالامن موندم چکاکنم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

میرفتی اما تنها نمیرفتی...

با همسرت میرفتی جایی هم برای حرف شنیدن هم بود مثل همه خانما اشک میریختی حرفاتو میزدی تماااااااااام ....هم عزیز میشدی و دیگه ادامه نمیدادن تا بیشتر کشش ندی هم بهونه دست همسر و مادرش نمیدادی

بعدمن اگ تواتاق بمیرم نمیگ مرده یازنده اس.خب منم توقع دارم هروقت مریض بوده من نفراول بودم قبل اینک قهرکنم مریض بودمن پاب پاش این دکتراون دکتررفتم هیشکی نبودخب حق داشتم ناراحتشم بعداونهمه خوبی بیادبگ فلانی عمدا ایجورکرد خب دلم شکست حتی اگرمادرخودم بودهمیجوررفتارمیکردم 

نه خانمى كردن به خردشدن نيست هر دفعه كه نميشه بعدا شوهره بهد از ده سال زندگى كه ايشالله رفته باشه خونه خودش ميگه خوبى از اول درست رفتار كنى ديگه ده سال گذشته وتو عادت كردى مامانم همينه كه هست

عزیزم من اگه جای شما بودم هر چند طرف مقابلم بدی بهم کرده بود باز کوچیکتر بودم چون مریض بود هر چند بی محلی هم بهم میکرد باز میرفتم به خاطر همون شوهرتم شده به سر برو نگه بدی از زنم بود بگه زنم خوب بود خونوادم بهش بدی کردن .اونا بدی میکنن تو نکن .

اینا اسمش احترامه نه خرد شدن و از این حرفا کلم من روانشناسی میخونم یه کمی از این چیزا سردر میارم .

ولی خب بازم هر چی خودت میدونی به صلاحته..

بعدمن اگ تواتاق بمیرم نمیگ مرده یازنده اس.خب منم توقع دارم هروقت مریض بوده من نفراول بودم قبل اینک ق ...

کسی که بی چشم و رو هست هر کاری که براش انجام بدی فکر میکنه وظیفه بوده  کم محلی کنی عزیز ترس اینو تجربه به من نشون داده

برو عزیزم دنیا دو روزه بزار سوهرت بفهمه تو خانومی میکنی

اگه جا داشت هزار بار لایک میکردم. کوتاه و قشنگ. جمله ای که مدام باید توی سرت بچرخه. دنیا دوروزه. مهربون باش و فقط لذت ببر. مگه چقدر دیگه قرار اینجا باشیم؟؟؟

اولش سخته. اما برو همه چیزو تموم کن. منم توی همچین شرایطی بودم خوب میفهممت. اصلا کوچیک نمیشی بخدا.

2706