2726

من بی‌بی زدم مثبت شد (دوبار بیبی مثبت شده) یه بی‌بی دیگ منفی

حالا شکمم واقعا اومده جلو و سفت شده 

سینه امم ک ترک خورده و بزرگ شده و حساس ک اصلا نمیخام خودمم دست بزنم. شکمم نبض داره. اما سر هر ماه پریود میشم نمیرم آزمایش چون نمیخام مثله همیشه بگه منفیه بی‌بی هم نمیزنم چون واقعا خسته شدم. 

خب میخاستم اینو بدونم ک نینی کی تکون میخوره؟؟؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چطور پریود میشی بعد میگی بارداری

خدایابخاطرهمه ی چیزایی ک دادی😍ندادی😢دادی پس گرفتی😭ندادی بعدامیخوای بِدی😘دادی بعدا میخوای پس بگیری😳ندادی میگی دادم😲اصلا نمیخوای بدی😐نداده بودی فکر کردی دادی😱نمیدی هِی میگی میدم شکرت😍😍😍😍در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد
خیلیا اینجورین

دیدم میگن اولین ماهو شدن ولی ن چهارماهو

خدایابخاطرهمه ی چیزایی ک دادی😍ندادی😢دادی پس گرفتی😭ندادی بعدامیخوای بِدی😘دادی بعدا میخوای پس بگیری😳ندادی میگی دادم😲اصلا نمیخوای بدی😐نداده بودی فکر کردی دادی😱نمیدی هِی میگی میدم شکرت😍😍😍😍در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد

خواهرشوهر منم میگه رفتم دکتر گفت چهار ماهته با سنو 

میگفت خندیدم چون ماه به ماه پ میشدم ....

تا ماه ششم میشده ...سر وقت سه چهار روز خونریزی و لک داشته ...

برو دکتر ازمایش بده ...در قبالش مسئولی....حتما برو 

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...
2706