2726
عنوان

همسر قد کوتاه

| مشاهده متن کامل بحث + 1000 بازدید | 71 پست
ای بابا از کجا میدونی. عزیزم بعد 4 سال حالا امشب اومد توی ذهنم. به خودش که نگفتم. ارزوی بچگیم بود شو ...

چ پزشکی هستی ک روز تخمک گزاریت نمیدونی از کی شروع میشه 🤔

تیکر یکسالگی گل پسرمه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همین که در کنارش ارامش داری همین که انقد بهت توجه واهمیت میده خودش یه نعمت بزرگیه عزیزم قدرشوبدون خیلی یا هستن با قدبلند و چهره زیبا وخیلی چیزای دیگه دچارطلاق عاطفی شدن شوهرشون محبت نمیکنه حسرت به دل موندن یه کادو ازهمسرشون بگیرن به اینکه همچین شوهری داری افتخارکن

2728
چ پزشکی هستی ک روز تخمک گزاریت نمیدونی از کی شروع میشه 🤔

عزیزم 14 روز قبل از پریود قبلی میشه. من تخمدان پلی کیستیک دارم اندومترم ضخیم شده و فولیکول ازاد نمیکنه  طبق این تاریخ و 5 روز مونده به پریود بعدیم ترشحات تخمک گذاری و درد شکمی دارم. برای این پرسیدم

خداروشکر کن هم قدین من دخترعموم ۱۷۰ قدش شوهرش ۱۵۰ خداشاهده.ب حدی خوشبختن و عاشق هم ک آدم حسودیش میشه ب زندگیشون.این وسط همه میگن خوشبحالشون کسی ندیدم بگه شوهرش کوتاه خودش بلند

قشنگم عزیزم مهربونم گلم سنبلم 😕  از خوشی زباد بیکار شدیاااااا 😉 

پوشیه میزنم هدیه به مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها ، قربة إلی الله🌹 الحمدلله الَّذی جَعَلنا مِن الْمُتَمَسِکینَ بِولایَةِ أَمیرَ الْمُؤْمِنین علیِ بنِ ابی طالب عَلیهِ السَّلام💚👈گر بهای شیعه بودن سر جدا گردیدن است ، ما به عشق مرتضی(ع) تاوان آن را میدهیم ⚪تا بماند تا ابد ذکر علی(ع) بر مأذنه ، هستی و دار و ندار و جانمان را میدهیم 👉🌹
2706