2733
2734
بمون خونه بابات سفت بچسب حالشو ببر .والا آقا بالأسر بياري كه چي هي برو نرو بشين پاشو بپوش اينو نپوش ...

گاهی وقتا حس میکنم دلیل اینکه من هیییچ میلی به ازدواج ویا حتی دوستی ندارم😐😐یکم عجیبه ...با اینکه خیلی موردا پیشنهاد میدن و از هر لحاظ اگه بخوام با کسی دوست شم میتونم،ولی الان سه سالی هست کلا از فاز همه ی اینا اومدم بیرون.

پشتِ من خدا بوده همیشه ...🙏
خوش به حالت پس .

منم عقدم هر کسی . یه اخلاقی داره دیگه 

با این مهربونیاش من بازم استرس اینو دارم عوض شه 

چون تو نی نی سایت حرفایه خوبی نشنیدم در مورد اخلاق همسر 

#همسرم💑... #پادشاهِ قلبمه❤... #دلیلِ بودنمهِ😗... #همه وجودمهِ😘... #دلیلِ تپش قلبمهِ❤... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوش ب حالتون واقعا....من ن خونه پدرم آزادی داشتم ن خونه شوهر

فکر میکنم مردی ک میاد زن بگیره نگا میکنه ببینه خونه پدرش چجوویع در همون حد ازش انتظار داره

ی دوستی داشتم تا سر کوچه هم میخواست بره با مادرش میرفت بعدا ک با اولین خواستگارش ازدواج کرد پسره بهش گفته بود من اصن عاشق همبن شدم ک تو همه جا رو با مامانت میرفتی!!و پسره هم نمیزاشت هیچ جا برع تنهایی ب هیچ عنوان انگار ک بردس

منم ی بار ک دوس پسرم اومد خواستگاریم و یکم جدی شدیم از اول بهش نشون دادم نوع ازادیمو لباس پوشیدنمو ... بعدا ی بار گفت شمال نرو خیلی قاطع گفتم تو ک دیدی و میدوسنتی من میرم حق اعتراض نداری

شما هم تو خونه پدری باید در قبال ازادی هایی ک بهت نمیدادن اعتراض میکردی حتی دعوا!!! مگه ادم چند بار زندگی میکنه ک بخواد با محدودتم باشه

2731
همچين مردي مگه پيداهم ميشه اصلا؟

بابام ،البته نه اون چنان از لحاظ مالی ،ولی هییییچ کمبودی هم برامون نذاشته،هر چی خواستم همیشه داشتم و هیچوقت حسرت هیچی به دلم نبوده و نیست،از بقیه ی لحاظشم که نگفتنیه.

پشتِ من خدا بوده همیشه ...🙏

قبل از ازدواج.خوشحال وشاد که میگفتم من کیف دنیا را میکنم ونمیخواستم ازدواج کنم میگفتم از خانواده جدا شدن برام سخته.زندگی را دوست داشتم

حالا بعد ازدواج دوبار اقدام به خود کشی داشتم وافسرده شدم

خدا لعنت کنه همه ی زن ومردهای متاهل خیانتکار را
بابام ،البته نه اون چنان از لحاظ مالی ،ولی هییییچ کمبودی هم برامون نذاشته،هر چی خواستم همیشه داشتم و ...

انشاالله هميشه سالم باشن پيشتون خداحفظشون كنه منم پدرم برام اسطوره ست به تمام معنا

2738
فکر میکنم مردی ک میاد زن بگیره نگا میکنه ببینه خونه پدرش چجوویع در همون حد ازش انتظار داره ی دوستی ...

اخه من خیلی سنم کم بود پونزده سالم بود نامزد کردم خانوادمم سختگیر بودن منم اون موقع توقع چندانی نداشتم ک مثلا بیرون و‌گردش برم اما دوس داشتم بعد  ازدواج مستقل تر بشم اما الان از خونه بابامم بدتره بدون خودش اجازه ندارم جایی برم البته اینجا غریبم هستم کسی و نمیشناسم و هیچ دوستی ندارم خیلی تنها شدم شوهرمم دوست داره فقط باهم باشیم خودشم دوستی نداره....اخلاقای خوبش زیاده اما من از تنهایی خیلی خسته شدم

اخه من خیلی سنم کم بود پونزده سالم بود نامزد کردم خانوادمم سختگیر بودن منم اون موقع توقع چندانی نداش ...

اخ اخ شهر غریب چرا رفتی دختر

اینجوری ک خیلی حوصلت سر میرع

اگه کارش ی جوریع ک تو هم باهاش بری سرکار برو باهاش

یا لاقل ی باشگاه برو ک دوستای جدیدم پیدا کنی

ولی از من ب تو نصیحت ب مردت کاری نداشته باش حتما برای خودت و زندگی شخصیت ی برنامه ای تعیین کن ی هدف مشخص داشته باش اینجوری باور کن خیلی جذاب تر میشی

متاهلی ی چیزه دیگس بنظرم آدم تاوقتی مجرده بلاتکلیفه انگار وقتی ازدواج میکنه تازه میفهمه زندگی چیه

❤🌺نفس مامان۹۹/۵/۲۵زمینی شد🌺❤☆♡ چهارتاآدم حسابی توزندگیت نگه دار،بقیه فقط سلام،خداحافظ👋☆♡

قبلش ناراحتیا در خد معمولی بودن ولی الان تامشکلی پیش میاد به مرگ راضی میشم

قبلشم شادی داشتم ولی همیشه ته دلم ی چی کم بود ک الان بعدازدواج موقع خنده و شادی انگار خوشبخت ترین و شادترین ادم رو زمینم

قبلش همچین خوش نبودم ولیییی اصلا عذابایی که بعد ازدواج کشیدم نبود وای خدا ازدواج چیه خدااااا همه درداش همه ناراحتیاش همه حرف وحدیثا وبدی هایی که دیدم کنااار خیانتش یه طرف توی طاقتم نبود جلو موهام سفید شد یکسال میگذره همچنان هرثانیه بهم فشار میاد.بماند که چه خانواده عجیبی هم داشت که من حتی نباید محترمانه دعوتشون میکردم خونم چون میگفتن به توووو چه که دعوت میکتی خونه بچموووونه به تو چه 

2706