2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

امیدم ب خداس😂

من ارزوم بود شوهرم کورد باشه یکی تور کردم ۴سالم باهم بودیم ولی قسمت نشد...و در کمال ناباوری اومدم تهران خونه خواهرم همسایشون کوردبودن ازم خاستگاری کردن واسه پسرشون الانم بغل دستم خوابیده🤭

میشه واسه حاجتم ی صلوات بفرستی؟
2731
اره کسی دلش بخواد می خره،میگم ینی اجباری نیس که دختر جهاز ببره پسرای مهابادی خوشگل و شیطونن ،دوس پس ...

اوممم خیلی خوب بود خوشگل خوشتیپ قد بلند .انقدددد احساساتی بود ....چقد از ایندمون حرف میزدیم همیشه میگفت نامزدیمون تو لباس کوردی قرمز بپوش منم کرابات قرمز میزنم ست باشیم.انقد باوفا بود ما ۴سال مجازی دوست بودیم باهم از مهاباد تا لرستان اومد خاستگاریم بی اینکه یک بار همو دیده باشیم فقط۴سال عاشق عکس هم بودیم.اولین بار تو خاستگاری دیدمش😔

من ارزوم بود شوهرم کورد باشه یکی تور کردم ۴سالم باهم بودیم ولی قسمت نشد...و در کمال ناباوری اومدم ته ...

چرا ارزوت بود کورد باشه شوهرت ?

اخی عزیزم قسمتو نگا اخرشم کورد گیرت اومد خوشبخت بشی

چرا ارزوت بود کورد باشه شوهرت ? اخی عزیزم قسمتو نگا اخرشم کورد گیرت اومد خوشبخت بشی

نمیدونم علاقه خاصی ب کوردا لباسشون مدل حرف زدنشون داشتم...از بچگی ها...شاید کلاس اول دوم بودم مامانمینا ی سی دی رقص کوردی داشتیم میزاشتیم نگا میکردیم انقد خوشگل بود ازاون موقع ارزوم شد ی شوهر کورد قسمتو نگاکن تولرستان جز لر هیچی پیدانمیشه واقعا محال بود واسم ولی خداخواست حتی ارزوم بودشوهرم چسم رنگی شه الان چشاشوهرم رنگیه

2738
من با پسره دوسال دوسم ک اومدن خواستگاری ب پوشش خیلی اهمیت میدن وضع مالیشونم خوبه ولی ی بعد نامزدی حق ...

یعنی چی جلو بزرگترا با نامزدت حرف نزنی؟؟ ببخشید نفهمیدم کی اینو بهتون گفت؟ 

2706