2737
2734
عنوان

ميشه بيايد،دلم كرفت امشب از غصّه

| مشاهده متن کامل بحث + 1206 بازدید | 72 پست
ارررررره من که هنوز دوسش نداشتم تو دوران جدایی و بعدش تا یه سال و خرده ای درگیر بودم به خودت و ...

مامانمم حرف شمارو ميكه، و دل لامصّبم ………………

يه صلوات واسه عاقبت بخیر شدنم ميفرستين،ممنونم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من رفتم تاپیک قبلی...چیزی نیافتم

بر قامت دلربای مهدی عج صلوات.کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                    تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر
2731
آدم سر غرور جدا نمیشه تنهایی عذاب اوره زندگی بازیچه نیست ک دخترکم ی کم کوتاه بیا برو با شوعرت اشتی ک ...

اخه يه بار كؤتاه اومدم،باز بعد يك سالو نيم دوباره همه جيز شد مثه رور اول،بخدا هرجي فك ميكنم هم خانواده ش يه خوبي نداشتن كه دلم كرم بشه، بكم عيب نداره حالا اين كارا رو كرده بخاطر اونا عيب نداره

من و شما فرق داریم من با همه دردا و غماش بیماری بیکاریش ساختم تا اوووووونقد که دیگه حسرت نداشتما ...

بنظر خودم كه ندارم

مامانمم حرف شمارو ميكه، و دل لامصّبم ………………

ببین نفسم صد سالدیکه

نه من

نه تو

نه بقیه زنده نیسیم

حسرت نذار برای خودت

یه درصد فک کن با بعد طلاق چه میکنی

یه درصد فک کن حسرت گذاشتی واسه خودت

کارس بوده میشد بکنی واسه زندگیت؟؟؟؟؟نکردی

بر قامت دلربای مهدی عج صلوات.کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                    تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر
2738
اخه يه بار كؤتاه اومدم،باز بعد يك سالو نيم دوباره همه جيز شد مثه رور اول،بخدا هرجي فك ميكنم هم خانوا ...

اگه واقعا خوبی تو شوهرت نمیبینی ک هیچ ، اما اگه الان از دستش ناراحتی و خانواده ت هم ازشون دلخور و ناراحتن ک حمایتت میکنن پشیمون میشی ، اما اگه خوبی نداره نگران نباش بعدا حالت بهتر میشه و فراموش میکنی

اینم بگم مردی ک دوستت داشته باشه راحت طلاقت نمیده حتی اگه همه عالم بفهمن دیدم ک میگم

تقصير شما بود كه زن ها آن قدر عوض شدند.وقتی شما مردها شروع کردید به گرفتن احساس امنیت، زن ها عوض شدند. آن قدر که امنیت را در پولِ شما دیدند، آن قدر که ترس از دوست داشته نشدن را با جراحی پلاستیك تاخت زدند، و ترس از تنها نشدن را با بچه دار شدن، و و و... عشق ورزیدن و عاشق کردن هنر مردانه ای ست؛ وقتی زن ها شروع می کنند به ناز خریدن و ناز کشیدن، تعادل دنیا به هم می خورد
ببین نفسم صد سالدیکه نه من نه تو نه بقیه زنده نیسیم حسرت نذار برای خودت یه درصد فک کن با بعد طل ...

تو هر دوباري كه بيش امده ،من بيشتر تلاش كردم، ولي شوهرم باز حسّ ميكنه اون بيشتر تلاش كرده!

همش ميكه تو خانواده تو به من ترجيح ميدي!

توقع داره خودش كة كذشته ازخانواده ي بدش،منم بكذرم،منم ميكم خب به جه دليلي  ،خانواده م كه كاري نكردن،ولي ميكه نه اونادخالت دارن،ميكم مثال بزن تا من برم تو روشون دربيام،سكوت ميكنه!

جون دليل نداره و فقط دنبال بهانه است

ببین نفسم صد سالدیکه نه من نه تو نه بقیه زنده نیسیم حسرت نذار برای خودت یه درصد فک کن با بعد طل ...

این و گوش کن ، کاملا میشه حس کرد دلیل. قانع کننده واسه طلاق نیست ، طلاق عواقب سنگینی داره واسه همین آخرین راهه آخرین

تقصير شما بود كه زن ها آن قدر عوض شدند.وقتی شما مردها شروع کردید به گرفتن احساس امنیت، زن ها عوض شدند. آن قدر که امنیت را در پولِ شما دیدند، آن قدر که ترس از دوست داشته نشدن را با جراحی پلاستیك تاخت زدند، و ترس از تنها نشدن را با بچه دار شدن، و و و... عشق ورزیدن و عاشق کردن هنر مردانه ای ست؛ وقتی زن ها شروع می کنند به ناز خریدن و ناز کشیدن، تعادل دنیا به هم می خورد
تو هر دوباري كه بيش امده ،من بيشتر تلاش كردم، ولي شوهرم باز حسّ ميكنه اون بيشتر تلاش كرده! همش ميكه ...

من از آينده ميترسم،اخه باباشم همين سيستميه و كامانش الان يه ادم اهني بدون نظره كه فقط سكوته!

من دلم نميخاد مثه اونا بشه زندكيم.

شوهرم فك ميكنه جون خانواده شو كنار كذاشته ديكه ته فداكريو واسه من كرده، و اين منم كه بد كردمو اونو تنهاكذاشتم اومدم خونه بابام، اماباخوذش نميكه جه بلايي ها اورد كه من كم اوردم و اومدم

عزیزم ببخشید ببخشید خاله زنک‌ بازی رو بزار کنار و با شوهرت خوشبخت باش

ببخشیدا البته

از اون‌ زنایی نباش که فک میکنه پسرو باید ماله خودش کنه

انقد خونوادت خونوادم نکن

وقتی برای تاپیک شما نظر میدیم و راهنماییتون می‌کنیم،لایک کردن شما نشانه شعور شماست که “ممنونم از زمانیکه در اختیارم گذاشتید”….اینجا به هیچ عنوان جای درد و دل و مشورت گرفتن برای مسائل مهم زندگی مشترک نیست… لطفا به هیچ عنوان براساس نظرات کاربران با سنهای پایین و فرهنگ های مختلف تصمیم های جدی نگیرید…☘️
این و گوش کن ، کاملا میشه حس کرد دلیل. قانع کننده واسه طلاق نیست ، طلاق عواقب سنگینی داره واسه همین ...

خودمم از طلاقو بعدش خيلي ميترسم، و بيشتر از اين ميترسم كه نتونم كسه ديكه اي رو جاي شوهرم ببينم!

خودشم ميكه من بدون تو نميتونم زندكي كنم، ولي كوتاهم نمياد،من اومدم كه شايد اون يكّم سرعقل بياد،ولي نيومده هنوز… ……

2706