2733
2734
عنوان

ميشه بيايد،دلم كرفت امشب از غصّه

1206 بازدید | 72 پست

بااينكه منوشوهرم همؤ دوس داريم ولي داريم جدا ميشيم ،امشب خونه زنداييم كه سيّده دعوت بوديم،همة زوجا كنارهم بودن، منم ياد روزايي افتادم كه باشوهرم تواين مهمونيا بوديم، خيلي دلم شكست كه الان تنهابودم.

حتي اينقد معذب شدم كه رفتم رو بالكن با خانوماي مسّن نشستم و عصر جديديو كه اينهمه دوس داشتم،نديدم، جون تحمل اون جوّ بدون شوهرم خيلي سخت بود، بعد طلاق ميخام جه كنم نميدونم.تازه هنوز فاميل مطلع هم نيستن.

قلبم شكسته،دلم كرفته نميتونم باكسي هم بحرفم كفتم بيام اينجا حرف بزنم حداقل

يه صلوات واسه عاقبت بخیر شدنم ميفرستين،ممنونم.

دورت بگردم.درکت میکنم.

بخودت امید بده

سخته ولی خدا همراهته

بر قامت دلربای مهدی عج صلوات.کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                    تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دورت بگردم.درکت میکنم. بخودت امید بده سخته ولی خدا همراهته

مرسي عزيزم.

خيلي سخت بود امشب خييييلي.

يعني اينده خوب ميشه،يعني ميشه يه روز فراموشش كنم!!!

2738
همدیگرو دوس دارید پس چرا جدا میشید؟

ببخشيد اكه زحمتتون نميشه تابيك قبلي توضيح دادم، بخونيد.

بيشتر سر رفتار خانؤاده ش

مرسي عزيزم. خيلي سخت بود امشب خييييلي. يعني اينده خوب ميشه،يعني ميشه يه روز فراموشش كنم!!!

ارررررره

من که هنوز دوسش نداشتم

تو دوران جدایی و بعدش تا یه سال و خرده ای درگیر بودم

به خودت وقت بده.

فقط بدون یه بار جوونی

یه بار زندگی میکنی

نهایت شش ماه خون گریه میکنیم

یه عمر نه....

بر قامت دلربای مهدی عج صلوات.کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                    تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر

آدم سر غرور جدا نمیشه تنهایی عذاب اوره زندگی بازیچه نیست ک دخترکم ی کم کوتاه بیا برو با شوعرت اشتی کن اگه مشکل بزرگی نداره ، ب خدا ادم حسابی کمه بعد طلاقم کمتر ، اگه خائن نیست معتاد نیست و کاریه و فحاش و بی احترام نیست پیشنهادم اینه ک شما کوتاه بیا

تقصير شما بود كه زن ها آن قدر عوض شدند.وقتی شما مردها شروع کردید به گرفتن احساس امنیت، زن ها عوض شدند. آن قدر که امنیت را در پولِ شما دیدند، آن قدر که ترس از دوست داشته نشدن را با جراحی پلاستیك تاخت زدند، و ترس از تنها نشدن را با بچه دار شدن، و و و... عشق ورزیدن و عاشق کردن هنر مردانه ای ست؛ وقتی زن ها شروع می کنند به ناز خریدن و ناز کشیدن، تعادل دنیا به هم می خورد

من و شما فرق داریم

من با همه دردا و غماش بیماری بیکاریش ساختم

تا اوووووونقد که دیگه حسرت نداشتما

توام سعی کن حسرت نذاری....

2706