2726
عنوان

شما قضاوت کنید ...

| مشاهده متن کامل بحث + 1128 بازدید | 65 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زن عموم ک با ما دشمنه وقتی فهمیده ب  دامادش گفته داداش منو با چاقو بزنه  دوهفته پیش با چا ...

ای وااااای😱😱😱

الان چه طوره؟؟؟

فَـرق‌داری‌با‌هَـرکِسی‌کِ‌دورَمِه‌جٰـانانَم؛)💛😍
2728
زن عموم ک با ما دشمنه وقتی فهمیده ب  دامادش گفته داداش منو با چاقو بزنه  دوهفته پیش با چا ...

زن عموت باید اول گیس دختر خودشو میبرید.حالا رابطشون در چ حد بوده

خدایابخاطرهمه ی چیزایی ک دادی😍ندادی😢دادی پس گرفتی😭ندادی بعدامیخوای بِدی😘دادی بعدا میخوای پس بگیری😳ندادی میگی دادم😲اصلا نمیخوای بدی😐نداده بودی فکر کردی دادی😱نمیدی هِی میگی میدم شکرت😍😍😍😍در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد
عه خدانو شکر خییییلی بیتره

خداروشکر.خدا خوش کمکش کنه 

خدایابخاطرهمه ی چیزایی ک دادی😍ندادی😢دادی پس گرفتی😭ندادی بعدامیخوای بِدی😘دادی بعدا میخوای پس بگیری😳ندادی میگی دادم😲اصلا نمیخوای بدی😐نداده بودی فکر کردی دادی😱نمیدی هِی میگی میدم شکرت😍😍😍😍در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد

چرا حق میدم 

چون دخترعموت ی زن بالغ هستش بالاخره تجربه کرده رابطه رو و خوب بلده چطور با ی پسر۱۹ساله رفتار کنه و بکشتش سمت خودش 

همچنین داداشت تو سنی هستش ک کنجکاوی شدیدی داره و دوس داره تجربه کنه 

برادرشوهر خواهر منم همسن برادر شماس دقیقا کنجکاوه و شیطون اما درکل پسر خوبیه ولی خوب اهل دوست دختر هستش و ی خورده هم دوس داره زبون بریزه جلو چهارتا دختر من بهش حق میدم متوجه رفتاراش نیس ک خوبه یا بد 

برادر شما درجریان کاری ک کرده و چ پیشنهادی بهش شده هست اما وسوسه میشه ادمیزاده نمیشه بگیم ننننننه من باشم این کار نمیکنم نمیشه زودقضاوت کرد 

2706