1428
1389

بچه ها من عاشق صدای سالار عقیلی هستم و هر سری قرار شده بریم کنسرتش نشده 😔

30 مرداد سالگرد ازدواجمونه سالار عقیلی 30 مرداد کنسرت داره 

ایندفعه گفتم قسمت نیست ولش کن اصلا نگفتم بریم به همسرم 

امشب همسرم اومد خونه شام خورد گفت راستی خواهرم یه پاکت برات فرستاده تو کیفم برو بازش کن ببین چیه 

بچه ها رفتم پاکت رو باز کردم باورم نمیشد چیزی که دیدم دوتا بلیط کنسرت سالار عقیلی جای خوبه سالن 

آنقدر جیغ زدم و خوشحال شدم که دخترم شوک شده بود 😁

خوش ب حالت

اگه امضامو دیدی فقط یک لحظه به این فکر کن ک الان سالمی و با چشمات داری این متنو میخونی و میتونی با دستات تایپ کنی غصه نخور و نا امید نباش حتی همین دیدن ساده که واسه ما عادی شده ارزوی خیلی هاس پس بگو🌷خدایا شکرت❤️

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1401

ای جووونم خدا برای هم حفظتون کنه😍

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.

اخییی خوشبگذره

منم جمعه رفتم کنسرت محمدرضا گلزار

فقط 29 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
https://www.ninisite.com/discussion/topic/2821326/خاطره-زایمان-طبیعی-منخوش اومدی جوجوی مامان😘😘😘اینم خاطره اومدن دخملی من😍😍😍😍تیکر تولد یگسالگی آدریانا جونمه😍😍😍😍
1394

دمش گرم.دستش دردنکنه

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
1427
1339