2733
2734
عنوان

هفته ی ۴۱ بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 1184 بازدید | 100 پست
هیچکی نیست

خواهرشوهرم شرایط شما رو داشت

جنین هم هی چاقتر میشه  .

طبیعی سختتر.

خلاصه پایان ۴۲ هفته سز شد

سه روز بهش امپول فشار میزدن.

ولی شما اگه پول داری برو بیمارستان خصوصی

سز شو

صبر نکن.

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
پیلده روی میکنم تقریبا روزی یه ساعت شاید.د۶انه ی رحمم ۲ سانت باز شده ولی بچه پایین نیومده

یه سری ورزش ها هست که بچه میاد پایین

من قبل از زایمانم رفتم یه مطب مامایی اونجا بهم یاد داد.

تو هم یه سر برو 

ورزش های خوبیه

فقط 17 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پیلده روی میکنم تقریبا روزی یه ساعت شاید.د۶انه ی رحمم ۲ سانت باز شده ولی بچه پایین نیومده

بشین پاشو کن قر بده چهاردستو پا برو برای منم پایین نمیومد سنو اخر که رفتم دکتر گفت اینکارارو کنم سرش بیاد تو رحم هفته بعد نشده زایمان کردم

2731
امروز بیمارستان بودم.نوار قلب و سونوم دادم گفتن خوبه 

وزن جنینت بالای ۴ میره ها

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
2738

من چهل هفته ام که تموم شد هی میرفتم بیمارستان دکترمم میگفت فقط باید دردت بگیره آمپول فشارم نمی زدم می گفتند به هیچ عنوان سز نمیشه بکنی از آخر ۴۲ هفته بودم که دردم گرفت و زایمان کردم

امروز بیمارستان بودم.نوار قلب و سونوم دادم گفتن خوبه 

ولی پیگیرباش ممکنه بچه پی پی کنه اینکارایی که گفتم رو بکن سرش بیاد خودت میفهمی واژنت درد میگیره موقع پیاده روی 

من چهل هفته ام که تموم شد هی میرفتم بیمارستان دکترمم میگفت فقط باید دردت بگیره آمپول فشارم نمی زدم م ...

چند کیلو بود بچتون

2706