2733
2734
عنوان

سرزده اومدن خانواده شوهر

731 بازدید | 33 پست

سلام لطفا بهم راه حل بدیدبایدچکارکنم.خانواده شوهر من هروقت دلشون میخوادمیانخونه من.سرظهرسرساعت۱ .

۸سال که ازدواج کردم و الان باردارم برام سخته که پذیرایی کنم‌.چون سرزده میان ناهارمناسب ندارم یا خونه نامرتبه.گاهی مهمون دارم یا.....

بگیدچکارکنم خودشون رو جمع کنن.اصلادرک نمیکنن که من الان وضعیتم خاصه

شوهرم میگه نمیشه که بی احترامی کرد.

الهی نینی سالم و صالح ازت خواستم 

تقصیر شوهرته، اون باید درستشون کنه.

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهرت راس میگه

😭باباییم دیگه فوت کرد دارم دق میکنم خدایا😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭بابای مهربونو مظلومم دورت بگردم الهی ،بابابخدا میام پیشت ،دارم دق میکنم خدا زندگی بدون بابامونمیخام من😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
2731
2738

اگر میان واسه خوردنو ریختو پاش کردن ک خیلی بده

ولی اگر میان ی کمکی هم بهت میکنن و ازت انتظار پزیرایی و اینا ندارن چ اشکال داره

دوستان‌حلالم کنید🤨اگرخوبی‌دیدین که فکر نکنم اگر بدی دیدین حتماحقتون بوده اگرم چیزی ندیدین خودتونو ب ی چشم پزشک نشون بدین 🙁😐

براشون غذاي انچناني درست نكن و پذيرايي انچناني نكن .... بعدم بگو شرمنده ببخشيد توروخدا اگه از قبل ميگفتين حتما تدارك ميديديم و.....

كاربري قديميم " zho1==ژوان "بود  اما..... !!!!!!  مهم نيست اين نيز بگذرد
2706