2737
2739
عنوان

نوار موبر veet

271 بازدید | 7 پست

دوستانم کی استفاده کرده؟

الان گرون شده.دوستان موبر دیگری و مارک دیگری سراغ دارید که عنلکردش همونقدر خوب باشه؟

مثلا من بادی ناتور رو استفاده کردم اصلا به خوبی ویت نیست

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من کامان استفاده کردم واقعا عالی بود دیگ پیدا نکردم جایی

خب فدات بشم یک چیزی بگو پیدا بشه تو بازار

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
2728
اسی برای،بیکینی هم خوبه؟کار باش راحت؟

برای بیکینی قدرتش خوبه. مارک ویت رو میگم ولی چسبندگی زیادش اذیت میکنه برای بیکینی و در کل برای اون ناحیه خوب نیست ولی برای دست و پا عااالیه

برای  بیکنی چی خوبه من کلافه شدم

من بیشتر تیغ و پودر موبر استفاده میکنم برای اون ناحیه

2738