2737
2734
عنوان

سر یه چیز بیخود دعوای بدی کردیم

746 بازدید | 41 پست

حالم خیلی بد بود الان اومدم اینجا درددل کنم لطفا رو زخمم نمک نپاشین 

ما بعد مدتها امروز زفتیم بازار که برای پسرمون یکم لباس و ..بخریم . آخرین جایی که رفتیم از جنساش خوشمون اومد خانم و آقای صاحب مغازه خیلی مودب بودن 

دوتا خانم فروشنده هم داشتن . ما یدونه لباس پسندیدیم و رفتیم سراغ دومی که یکی از فروشنده ها اومد و خدا شاهده کنار شونه همسرم ایستاد من اولش برام مهم نبود منتطر بودم یه تکونی به خودش بده شوهرمم دقیقا کنج دیوار بود نمیتونست تکون بخوره 

بعد شوهدم گفت این لباس کوچیکه براش این خانم هم گفت عه حرف شوهرت درسته دیگه این کوچیکه و در حالی که کاملا اندازه بچم بود و یه سایز بزرگتر تو تنش زار میزد 

بعد من باز به شوهرم گفتم که باشه اون یکی چطوره 

باز زنه گفت واااای شما چرا اینجوری میکنی و یه چرت و پرتایی هم گفت که اصلا یادم نیست تو تمام این مدت هم از پیش شوهرم جم نمیخورد 

خدا شاهده که من چقد مثبت نگرم دیکه به رفتارش شک کردم . بعد اگه دروغ بگم خدا گردنمو بزنه هر حرفی میزد خودشو قر میداد 

حتی من برگشتم بهش گفتم شما بفرمایین ما خودمون امتخاب میکنیم برگشت گفت عههههه من جااام خوبهههه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بعد فروشنده اصلی اومد ایشونم نظد منو داشت گفت که همین لبلس اندازشه سایز بزرگتر تو تن بچه زار میزنه 

از اونورم نگو شوهرم این لباس دومی رو خوشش نیومده 

بعد من بلند گفتم والا من نمیدونم شما فروشنده اینجا آوردین یا نافروشنده 

که اینجا شوهرم مثلا اومد یه حرفی بزنه برگشت گفت نههه اون خانم نافروشنده نیست فقط خیلی منصفه 

چقد پررووووو😬🙄

شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....زندگی بی مهدی زندگی با غمهاست.... تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌺🌺🌺🌺السلام علیک یا ابا صالح المهدی(عج)🌺🌺❤️❤️
2738

وقتی گفت متصفه قشنگ زنه از پشت برگشت سمت من یه پوزخندی زد 

البته زودترش بگم که از بس این شوهر من تا حالا با ما خرید نیومده واقعا اینجور جاها حواسش نیست چی میگه ..بعدشم الان میگه من فقط حرف اون خانم رو تایید کردم لباس کوچیک بوده

دختره ی بیشررررف،این عوضیا رو خدالعنت کنه حساس میکنن ادمو بعد یکاری میکنن باشوهرت دعوات بشه،تازه بده هم میشی خدالعنتشون کنه

من هیچکس نیستم...واین قدرت من است💪💪

یعنی فقط خدا میدونخ و خودش که این زن شیطان صفت چه کاری کرد چه اعصابی از من خورد کرد الهی به حق این شب عزیز بلایی سرش بیاد 

بعد من از بس ناراحت بودم لباس بچه رو تنش کردم دستشو گرفتم اومدم فقط بیرون . شوهرمم دنبالم اومد همونجا عین یه گوله آتیش شده بودم .‌‌..فقط بهش گفتم خجالت نکشیدی منو یه سکه پول کردی 

وا خب تو چرا محلش دادی. مسخره اش میکردی دختره رو. چرا گذاشتی ادامه بده که دلخوری بشه واست؟

عضو گروه رز قرمز هستم. وزن شروع ۸۸.۴۰۰. تاریخ شروع، ۱۰/۸/۱۴۰۰. هدف اول.۸۰‌  هدف دوم. ۷۵. هدف سوم۷۰. هدف چهارم. ۶۵.  وزن فعلی. ۸۸.۴۰۰

یه مقدار از مسیر که رفتیم تازه متوجه شدم که از شدت ناراحتی نمیتونم حرف بزنم 

دست بچه رو گرفتم و برگشتم به همون مغازه ..گفتم یه آشی برات بپزم که .... حالا برای شوهرم که داشتم حسابی 

منم یبارتوسونوگرافی یه زنه روشوهرم کرم میزیخت ذلیل مرده هرزه

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤
2706