2726
عنوان

اين داستان مادر شوهر عجول من🤭بياين براتون بگم چي شد

| مشاهده متن کامل بحث + 1312 بازدید | 54 پست

بریم محمد زارع اومد

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا زير بار نميرفت كه ندري نداده به مامانم، مامانم قسم و آيه كه به كي به كي قسم نذري ندادي، اونم ميگه واه. نشون به اون نشوني كه فلان موقع بود اومده نذري رو داده بهت! خلاصه جنگ اعصابي درست كرد و مامانم گفت برات ظرف ميخرم ميارم كادو🤭

2728

مادر شوهرت تو کتاب گنیس عجایب نی نی سایت ثبت شد 

با تایید من 🤕🤕🤕

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!

حالا به بچه خواهرش زنگ زده ميگه ساماااااان، نذري اين بنده خدا ها رو بردي دادي اونجا چي شد چي گفتن؟ حالا قضيه مال سال پيشه، پسر داداشش اصلا انقدر شوته كه نگو معلومه حواسش نيست. خلاصه خواهرش گوشي و گرفت گفت عمه غذا ها رو داده به درست دخترش به تو هم نگفته منم تازگي مچش و گرفتم😐

بگو اگه برای امام حسین نذر میدی و میخوای ثواب ببری دیگه این حرف و حدیثا چیه در میاری؟ این اومد کمک این نیومد یا چرا فلانی تشکر نکرد. میگفتی مامان من که معطل یه ظرف تو نیست. ظرف تو رو میخواد چیکار. بهتره که نذری ندی ببره تا اینکه بدی و اینقدر حرف و حدیث درست کنی. وقتی گفت میخوام به مامانت زنگ بزنم باید می گفتی بفرما زنگ بزن نه اینکه اصرار کنی زنگ نزنه

حالا به بچه خواهرش زنگ زده ميگه ساماااااان، نذري اين بنده خدا ها رو بردي دادي اونجا چي شد چي گفتن؟ ح ...

من جات بودم میگفتم بوی دماغ سوخته میاد خل خانم 😂

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

من فلسفه نذری رو درک نمیکنم نذری یعنی غذا یا هر چیز دیگه ای رو به یه نیازمند بدی حالا چجوریه که برای چشم و هم چشمی و طبق رسم میدن به لشنا ها تازه کلی هم منت میکنن و توقع جبرانم دارن اصلا نذری زمان خاصی نمیخواد 

فمینیسم معرف اتحاد و انصاف است من فمینیستم و کاش شما هم فمینیست باشید یا بشوید

خلاصه تا ديد هوا پسه كليد برداشت و چادر سر كرد و موبايلشم برداشت گفت من ميرم تو انباري كار دارم. 

رفت و يه نيم ساعتي پيداش نشد و اومد بالا و حالا يه زنگ به مامان بيچاره من نميزنه كه بگه دزد طرفا پيدا شد😑

خلاصه امشب مامانم براش چندتا ظرف خريده بود مادر شوهرمم سرخ شده بود ميگفت جريان داره حالا ميگم برات، نمي خواست ظرفا رو بگيره، مامانمم گفت نه والا كادوي عيد غدير از من سيد قبول كن😄 جلو جاريام و خواهر شوهرا فكر كن چقدر ضايع شد بيچاره

2706