1345
1341

رفتم پیش یه دکتر دیگه تاازه واسه ۲۵م بهم وقت مشاوره داد نمیدونم چندروز بعدش وقت عمل‌میده.ازینور امسال پشت کنکوریم و از مهر باید میخوندم و با این وضعیت درس خوندن یک ماه به عقب میفته چون نمیتونم سرمو بندازم پایین اصلا نمیدونم چیکار کنم

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

1350

این لابد واسه سال دیگه وقت میده،عیب نداره بشین درستو بخون سال دیگه هم موقع عملت شد میری عمل

سرطانبیماری نیست.سرطان عبارتست از کمبود ویتامینB17 و چیز دیگری نیست.از شیمی درمانی‌،جراحی‌ یاخوردن داروهای باعوارض سنگینخودداری کنید.    درمان سرطان:  هرروز فقط ۱۵ تا ۲۰ عدد خوردن هسته زردالو کافیست. جوانه گندم بخورید،جوانه گندم داروی اعجاب اور ضدسرطان است.جوانه گندم منبع غنی اکسیژن مایع و حاوی قویترین ماده ضدسرطان طبیعی به نام laetrile می‌باشد که این ماده در هسته سیب نیز موجود است.     غذاهای حاوی ویتامین B17: هسته میوه جات شامل هسته سیب،زردالو،شلیل،هلو،گلابی،الو،الوبخارا. غلات لوبیاها شامل باقلا،جوانه عدس،نخودفرنگی. مغزها شامل بادام تلخ و بادام هندی. توت ها شامل تقریبا تمام توت ها مانند توت سیاه،قره قاط تمشک و توت فرنگی.  دانه ها :کنجد و بذر کتان. این ویتامین در مخمر ابجو،شلتوک برنج و کدوحلوایی یافت می‌شود.   لطفا اگه واستون مفید بود واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستید

خيلي سخت نيسا. اخه من رفيقم عمل كرد بهد دوباره كنكور داد. خيلي بستگي به بدنت داره

رسيدن من و عشقم، و حل شدن مشكلاتمون معجزه ميخواد. خواهراي عزيزم از ته دل برامون دعا كنيد❤️💋😔

جوری برنامه بریز الان حل کردنی هارو بخون اون تایم نقاهت بعد عمل خوندنی ها که دراز بکشی و کتاب رو بگیری دستت بخونی.سخت هست اما نشدنی نیست چون هدف بزرگی مثل کنکور داری دوستم.یک ماه خیلی زیاده من از هفته دوم‌میرفتم دانشگاه و جزوه مینوشتم.

این منم ….سرکش و رها،با نگاهی که گرچه مهربان است،اما،تا عمق هر وجودی را میبیند،تا آخرین نفس،میدوم …میروم …و نمیگذارم زخمهای تازیانه ای رامم کند …من فقط رام دستهای نوازشگری میشوم که نگاهم را میخواند،همان که پا به پای من تا آخر دنیا می آید❤️

بگو عجله دارم حضوری با دکتر صحبت کن. ببخشید هزینه عمل بینی الان چقدر شده منم انشاءالله تا سال بعد قصد عمل دارم. 

وزن آخر بارداری 82،3_ وزن بعد زایمان 73_ وزن فعلی 67_ وزن هدف 55
1226
1364