2726
عنوان

کسی مشکل کوتاهی قد فرزندش رو داشته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 26401 بازدید | 58 پست
منم پسرم بند انگشتیه 2سال و 2ماهشه ولی میخوام واسش لباسی چیزی بخرم میگم 1سال ونیمشه
میگن خوردن لبنیات .کنجد .کدو حلوایی. تخم بلدرچین و گوشت قرمز تو قد بلندی تاثیر داره اما بازم همش به ژنتیک برمیگرده
من خدایی دارم ، که در این نزدیکی است نه در آن بالاها مهربان ، خوب ، قشنگ چهره اش نورانیست گاهگاهی سخنی می گوید ، با دل کوچک من، ساده تر از سخن ساده من او مرا می فهمد ، او مرا می خواند ، او مرا می خواهد …

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

در ضمن شربت زینک پلاس هم شبا قبل از خواب بخوره شنیدم موثره
من خدایی دارم ، که در این نزدیکی است نه در آن بالاها مهربان ، خوب ، قشنگ چهره اش نورانیست گاهگاهی سخنی می گوید ، با دل کوچک من، ساده تر از سخن ساده من او مرا می فهمد ، او مرا می خواند ، او مرا می خواهد …
2728

سلام.پسرمن هجده ماهشه.۷۵سانت قدشه وزنش ۹ونیم هستش.ما ژنتیکی قدامون بلنده..دکترش گف این جور بچه ها یکدفه رشد میکنن. نظر شما چیه عزیزان.کسی تجربه ای داره لطفا راهنمایی کنید

پوپک جون یادت می یاد 1 سالگی قد پسرت چقدر بود؟؟ قد دختر منم خیلی کمه. قد موقع تولدش 50 بود ولی 1 سال ...

سلام دختر من الان ۱۱ ماهشه قدش ۶۷ وزنش ۶۵۰۰ خیلی کم وزنه و قدش کوتاهه شما بچتون خوب شد؟شب نمیخوابه میگن از اونه

سلام.پسرمن هجده ماهشه.۷۵سانت قدشه وزنش ۹ونیم هستش.ما ژنتیکی قدامون بلنده..دکترش گف این جور بچه ها یک ...

سلام دختر من ۱۱ ماهه و۶۷ قدشه و ۶۵۰۰ وزنشه دیگه دارم دیوونه میشم خودم و شوهرم قد بلندیم من ۱۷۰ شوهرم ۱۷۸،بچه شما خوب شد؟

مجموع قد پدر و مادر تقسیم دو کنین 

چون پسره خوش بینانه ترین حالت ممکنه دوسه سانتی از اون عدد بدست امده بالاتر باشه و یا ممکنه اون عدد بدست امده قدش اون باشه

امضای منو بخونین لطفا ممنونم ازتون💝برای دوستم سمیرا وهمسرش😞خواهش میکنم فاتحه‌ای بفرستین ممنونتون میشممن دامپزشکم کمکی نیاز داشتید درخدمتم    من کیوبر سابق هستم جوگیر شدم گفتم اکانتمو حذف کنین. نی نی یار حذف کرد.
سلام دختر من ۱۱ ماهه و۶۷ قدشه و ۶۵۰۰ وزنشه دیگه دارم دیوونه میشم خودم و شوهرم قد بلندیم من ۱۷۰ شوهرم ...

بچتون میشه ۱۶۸ یا۱۷۰ قدش چون دختره ممکنه کوتاه تر باشه از شما یا اندازع قد شما میشه

امضای منو بخونین لطفا ممنونم ازتون💝برای دوستم سمیرا وهمسرش😞خواهش میکنم فاتحه‌ای بفرستین ممنونتون میشممن دامپزشکم کمکی نیاز داشتید درخدمتم    من کیوبر سابق هستم جوگیر شدم گفتم اکانتمو حذف کنین. نی نی یار حذف کرد.
2706