2726
عنوان

ووای خدااا استرس زایمان

153 بازدید | 24 پست

شنبه زایمانمه خیلی میترسم لطفا کسایی ک سزارین بودن زاهنماییم کنن چیکار کنم راحتتتر بگذره ودردم کمتر باشه پمپ دردم رزو کردم

خدایا پسر کوچولوم هدیه خودت بود ک ب خیلی زود بعد ازدواجم امد و شوکه کرد مارو . خدایا  سالم ب دستم برسونش مامان فدای قدمات بشه عشقم ک زندگیمو قشنگ کردی برای ارامش زندگیم و سلامتی پسرم  دعا کنید

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

پمپ دردهم نمیگرفتی طورخلصی نمیشدهمون شیاف عالبه 

اتفاقادکترمن اصلاپمپ دردقبول نداره حالاک دیگ گرفتی 

معده ت قبل عمل پرنباشه 

سعی کن زودرابیفتی هرچی بری برات بهتره 

کمربندهم حتماببندبعدعمل حتی شده شلترچون خیلی تاثیرداره توکم شدن دردوتروفرزیه خودت 

وخدایی که بشدت کافیست
2728
منم مثل توام‌ سزارینم شدیدم استرس دارن 😢😢

مال شما فرداعه

خدایا پسر کوچولوم هدیه خودت بود ک ب خیلی زود بعد ازدواجم امد و شوکه کرد مارو . خدایا  سالم ب دستم برسونش مامان فدای قدمات بشه عشقم ک زندگیمو قشنگ کردی برای ارامش زندگیم و سلامتی پسرم  دعا کنید
سز اختیاری ؟

بله

پمپ دردهم نمیگرفتی طورخلصی نمیشدهمون شیاف عالبه  اتفاقادکترمن اصلاپمپ دردقبول نداره حالاک دیگ ...

دکترم گفت تا ۷روز مطلقا کمر بند نبندم

عزيزم اصلا نگران نباش.ميگم پمپ درد نگير من گرفتم همش خواب بودم اصلا نميتونستم بچه شير بدم.واقعا تو حال خودم نبودم .همون شياف خودش دردتو كم ميكنه.

لاحول ولاقوه الا بالله العلی العظیم

بنظر من ک کمر و شکم بستن الکیه.اگه قرار باشه خودت بهش شیر بدی لاغر میشی  

من بعد زایمان ۶۱ بودم الان ۵۰  کیلوم

مامان یه خاطره از جوونیات واسم تعریف میکنی؟👧👧کل جوونیامو زل زدم به گوشی👩‍🦳👩‍🦱👩‍🦳👵
2706