عنوان

همه چی تموم شد.....‌

614 بازدید | 27 پست

نمیدونم چرا این اشتباه رو کردم چرا همیشه بخشیدمش نمیدونم چرا از همه چیزم واسش گذشتم. احساس میکنم شکست خوردم‌ . بهم قول داده بود دوباره میره دانشگاه لیسانسشو میگیره ولی هیچی به هیچی. هی من میگفتم و هیچ توجه نمیکردم چندسال پیش یکی دوبار مشروب خورده بود اما قسم خورده بود دیگه نخوره. یه چند باری منو زده بود.فحشم میداو خیلی وقتا‌ . به خدا و پیغمبر فحش میداد اما میبخشیدمش نمیدونم شاید چون یاد نگرفتم که یه کسی رو نباید چند بار ببخشم. چند وقت پیش دعوامون شد بالا گرفت دعوامون دوباره فحش داد به خدا و پیغمبر و کفر گفت اعصبانی شدم گفتم نمیتونم دیگه داری همش به اعتقاداتم توهین میکنی. همون شب عکس واسم فرستاد با مشروب و قلیون قسم خورده بود هیچ وقت مشروب نخوره هیچوقت قلیون نکشه اما دروغ بود همش دروغ بود. بهم گفت با یه دختر خرابی دوست بودم رفته بودم خونشون یه بار. فقط میتونم بگم مردم.از گریه از بغض. یه هفته نخواستم باهاش حرف بزنم هرشب با دوستاش میرفت بیرون چند بار خودم دیدمش عین خیالش نبود من قهرم..... تمومش کردم....قلبم تیکع پاره شد ولی دیگه تموم شد... بچه ها خواهش میکمم برام دعا کنین کع خلاص شم از این درد که حلالم کنه. میدکنم خودش مقصر بود ولی میگم شاید یه درصد حرفی زدم که حلالم نکرد نمیخوام آهش پشت سرم باشه.۲ ماه گذشت ولی قلبم هنوز تیکه پارس.یکی دیگه رو دوست دارم اما نمیخوام سرسری تصمیم بگیرم.برام دعا کنین خواهش مکنم

ان شاالله همه چی درست شه😔

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهرت یا دوس پسرت؟

دخترم اگر عاشق شد...حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم!!   میدانی؟؟   اگر انتخابش هم نادرست باشد  رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است  که سالها با مردی زندگی کند و عقده  گرفتن دستهای عشقش پیرش کند!
2731

داستان زندگیت چقدر شبیه داستان منه..... چقدر زجر کشیدم.... منتهی از شوهرم.... از بابای بچه ی مردم..... ولی الان ک ازش خستم نمیتونم ازش جدا بشم... خودم امضضا داذم و اسیر شدم

گر نگهدار من انست که من میدانم... شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد

اسی طرف روانیه مطلقه 

دلت بهش بنده هنوووووز؟؟؟؟؟؟

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
اون با اون همه ازار و اذیت ی ذره عذاب وجدان گرفته اونوقت تو.....

تاره همه ی تقصیرا رو انداخت گردن من منم فقط بهش گفتم شرمنده بابام اینطوری بزرگم نکرده بود که فحش بدم و بی احترامی کمم تنها گناهمم همین بود 

تورو خدا بگين تو ني ني سايت اين غربتيا رو از كجا پيدا ميكنين اخههههه

دست بزن!!!!!!!!!

بخدا كسي بخواد دستشو خم كنه روم،جدشو ميارم جلو چشمش

خيلي شل رفتار ميكنين😑

با ريتم بخونيد...خسته تر از خسته اااام،شيشه بشكسته ااام،حالا كه از ما گذشت،اومدن يارو باش،كار خدا رو ببين،عاقبت ما رو باش🤭😑😍
تورو خدا بگين تو ني ني سايت اين غربتيا رو از كجا پيدا ميكنين اخههههه دست بزن!!!!!!!!! بخدا كسي بخو ...

ادم یه لحظه حماقت میکنه. بعضی عشقا فقط حماقت عشق نیست کاش یکی اینو یادمون میداد. خوشحالم که تموم شد ولی خورد  شدم تا تموم شد. باورت میشه،اخرش بهم گفت تو با دوستم رابطه داشتی.داشتم میمردم از شدت بغض و گریه من یه بار نگاه چپ به هیچ پسری ننداختم و حالا یکی بهم میگفت هرزه دلم خیلی پره خیلی

چه زود جایگزین کردی 

معمولا خانما وفادار ترن این اقایونن که زاپاس دارن 

متاسفم 

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
2706