2737
2734
عنوان

از ارتباط با پسرا

| مشاهده متن کامل بحث + 464 بازدید | 46 پست
بد کاری کردی من تو دانشگاه که ميرفتم با 14 تا دختر همزمان دوست بودم 

ماشالله اقای خوش اشتها

💔دراین دنیای بی حاصل چرا مغرور میگردی..💔سلیمان گر شوی آخر نصیب مور میگردی... 💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم سعی کن روابط اجتماعی داشته باشی ! 

يعنى با پسرا دوست بشه؟

شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....زندگی بی مهدی زندگی با غمهاست.... تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌺🌺🌺🌺السلام علیک یا ابا صالح المهدی(عج)🌺🌺❤️❤️
2731
2738

بستگی به تربیت خانوادگیت داره الان زندگیها کوتاه مدت وظاهری شده معلوم نیست یه رابطه اخرش به چی ختم میشه من خانوادمم سنتی هستن خاطره خوبی از دوستی با پسر ندارم چون تربیت خانوادگیم جوری هست که با تقاضاهای اونا همخونی نداشت

اوکی شکر 

عزیزم کسی که واقعا معتقد و مذهبیه برای کاری که انجام میده مردد نمیشه و سوال نمیپرسه

پس شما همچین معتقد و مذهبی نیستی. 

در ضمن ما هم که نه مدهبی بودیم نه معتقد باز اعتقادی به دوست پسر داشتن نداشتیم

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
اسم کاربریت چقدر چندش اوره

نگووووووو😣😖

شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....زندگی بی مهدی زندگی با غمهاست.... تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌺🌺🌺🌺السلام علیک یا ابا صالح المهدی(عج)🌺🌺❤️❤️
   ماشالله اقای خوش اشتها

بالاخره باید یکی دوتاشون تور کرد دیگهه 

از چوپانی پرسیدند روزگار چگونه است؟؟ گفت از روزگار چیزی نميدانم اما پشم های گوسفندانم را که چیدم دیدم نیمی از آنها گرگ اند!
2706