2703
2553
عنوان

بدون اجازه همسرتون میرفتین؟

209 بازدید | 26 پست

همسر من ک سربازه همه میدونن دیگه😄😄

امروز داداشم یهو بی هوا گفت فردا بریم شهرکرد

منم اصلا ب شوهرم دسترسی ندارم 

اگر شما بودین و شوهرتون درجریان نبود

و نمیتونستین هیچ جوری بهش بگین ک دارین میرین مسافرت

عقد هم هستین

میرفتین بی خبر؟

تیکر سربازی شوهرمه(شروع۱۹تیر۹۸)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

نه

ن برا اجازه

ولی اگر بمیرم خداییی نکرده یا ی اتفاق دیگه خیلییی بد نیشه:((((

هم اینکه هیچوقت خدافظی نکردم

هم اینکه اون خیلی ناراحت میشه خیلیییی

آخر بدمَد صبح امید از شب من... ——> بعد از چند سال اومدم بگم که بالاخره دمید! جوری که هیچوقت فکرشو نمیکردم
2714

مردا متفاوت بعضی مرداناراحت میشن همسرت بهترازما میشناسی ببین بری ناراحت میشه نرو

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه
خانوادم اصلا درک نمیکنن مامانم میگه تو خودتو جدا کردی از ما داداشم میگه ب اون چه  خودم بعد ب ...

خب عزیزم حق با خانوادته شما هنوز عقدی و داری با خانوادت زندگی میکنی عروسی نکردی و خونه جدا نداری که بخوای بی خبر بری که

اجازه که نه، ولی اگه بهش دسترسی داشتم بهش خبر میدادم. با این شرایطی که شما میگید بله حتما میرفتم به نظرم حرف مادرتون کاملا درسته و اگه شما ررویه تون رو همینجوری ادامه بدید بعدها حتما به مشکل میخورید. 

اجازه که نه، ولی اگه بهش دسترسی داشتم بهش خبر میدادم. با این شرایطی که شما میگید بله حتما میرفتم به ...

شوهرم بعدا میزنش تو چشمم ک تو رفتی مسافرت بی خبر 

دلم میخواد مسافرت دونفره برم بچه ها

😔با مامانم رفتم مشهد دونفره خوب بود ولی اینقد دلم میگرفت زوجای جوون رو باهم میدیدم

حالا اونو زنشن

منم دوس دارم شوهرم باشه اخع چ گناهی دارم مگه

2706