2703
2553

داروخانه  نوید تو تهران پیروزی  حتما داره ....  زنگ بزن  یه شماره ای هم هست  واسه کل داروخانه ها است بهت میگن دقیقا کجا دارن ...

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
داروخانه  نوید تو تهران پیروزی  حتما داره ....  زنگ بزن  یه شماره ای هم هست &nbs ...

ممنونم دوست عزیز 😘

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من در بدر ۴ سال پیش دنبالش بودم 😥از نوید گرفتم

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
2456

[QUOTE=101683472]الآنم قحطی اومده [/QUOTEکجای  خودت 

من اهوازم. تا حالا دوبار گرفتم. هر هفته میرم میگیرم

فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین😍😍😍😍😍😍خدایا عشقم و پرنسسای خوشگلمو برام حفظ کن🙏خیلی خیلی دوست دارم. شکرت
من اهوازم. تا حالا دوبار گرفتم. هر هفته میرم میگیرم

آزاد میدن یا با نسخه؟

میشه بگید از کدوم داروخونه؟

2714
آزاد میدن یا با نسخه؟ میشه بگید از کدوم داروخونه؟

من با نسخه گرفتم. نمیدونم آزاد میدن یا نه

اسم داروخانه رو یادم نیس متاسفانه. تو گلستانه نزدیک بیمارستان گلستان

فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین😍😍😍😍😍😍خدایا عشقم و پرنسسای خوشگلمو برام حفظ کن🙏خیلی خیلی دوست دارم. شکرت
من با نسخه گرفتم. نمیدونم آزاد میدن یا نه اسم داروخانه رو یادم نیس متاسفانه. تو گلستانه نزدیک بیمار ...

ممنون عزیزم