2733
2734

هرجارو میپرسم از دوربریا که تازه رفتن دیگه جنس ارزون نداره😐

ایا شما جاییو میشناسین جنس ارزون داشته باشه بریم بعده کلی گرونی و خرید نکردن دلی از عزا دربیاریم😩؟

میشه برا ارامش دلم یه صلوات بفرستی 😔                   خداجونم تنهام نذار😢💔

ن عزیزم دیگه چیز ارزون پیدا نمیشه

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چون پول ایران بی ارزش شده هیجا ارزونی نیست ما قبلا از شر مرزیمون تاپ یا هر لباس تیکه ای ۳ هزار بود ن ...

😣 الان چند شده؟

چی میخای عزیزم😕

(میتونید رها صدام کنید🙋‍♀️)وقتی مرا "نفسم" خطاب میکنی.... نفسم میگیرد.... نمیدانم از شوق بودنت است.... یا از تصور نبودنت....... کنارم بمان ای خوبترین خوب ها...... نفس من بند نفس های توست خوب من....
2738
چی میخای عزیزم😕

وسایل شخصی😀 لباسو اینجور چیزا...

اگه لوازم خونگیشم ارزون باشه یه چیزایی لازم دارم

وسایل شخصی😀 لباسو اینجور چیزا... اگه لوازم خونگیشم ارزون باشه یه چیزایی لازم دارم

واسه لباس من تو الماس کار میکردم اکثرا میشناسن منو تخفیف میدن مثلا طبقه پایین الماس برو لباس خونگی داره۲۵و۲۰ت جنساش نخی

جای خونه مامانم ی مغازه بازشده قیمتاش مناسبه لباس خونگی داره ۳۰ب بالا شلوار تو خونه همون قیمت اباس بچه داره

(میتونید رها صدام کنید🙋‍♀️)وقتی مرا "نفسم" خطاب میکنی.... نفسم میگیرد.... نمیدانم از شوق بودنت است.... یا از تصور نبودنت....... کنارم بمان ای خوبترین خوب ها...... نفس من بند نفس های توست خوب من....
واسه لباس من تو الماس کار میکردم اکثرا میشناسن منو تخفیف میدن مثلا طبقه پایین الماس برو لباس خونگی د ...

اخه میخام هم بریم مسافرت هم خرید کنیم😁تو شهر خودمون زیاد دست و دلم ب خرید نمیره 

بازم ممنون،یه سر میرم