2733
2734
عنوان

خیلی سردمه صبحا هم حالت تهوع دارم

306 بازدید | 33 پست

اقدامم 6 روز دیگ وقت پری یهو خیلی سردم میشه نوک سینه هام خیلی حساس شده صبحا حالت تهوع دارم از امروز شروع شده جوری سردم میشه دست و پام یخ فقط زیر پتوام زدم نت میگه نشانه های بارداری کسی مثل من اینجوری بوده؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
برویک تست بارداری بده  منم بلش حالت تهوع داشتم شایدم بدنت عفونت داره

نه تست بارداری تا وقتی از موعودم نگذره نمیدم اصلااا

راستی عفونت اداری داشتم با قرص نمیدونم رفع شده یا نه حالت تهوع نکنه ار این باشه 

برای باردار شدنت دارو میخوردی؟ 

اره دارو میخورم الانم میخورم 4 تا دونه استرادیولم مونده کلموفین هم از سوم پریودم خوردم 5 دونه ماه قبل هم لترزول با قرص دیگه خوردم 

اره دارو میخورم الانم میخورم 4 تا دونه استرادیولم مونده کلموفین هم از سوم پریودم خوردم 5 دونه ماه قب ...

سابقه دوقلو زایی تو فامیل داری؟ 

طعنه بر خواری من ای گل بی خار مزن/ من به پای تو نشستم که چنین خوار شدم 
2738
بله زنداییم خواهرمم که دوقلو داشت یکیش جذب شد یکیش موند چطور مگه؟؟؟؟

ببین حالت تهوع تو خیلی زود شروع شده، منم مثل تو بود دقیقا شرایطم و دوقلو باردار شدم

من حدس می‌زنم که تو هم دوقلو بارداری هم به خاطر قرص کلومیفن، هم سابقه دوقلو زایی که تو فامیل داری، و هم اینکه حالت تهوع تو زود شروع شده 

شکم یا معدت ورم نکرده؟ 

طعنه بر خواری من ای گل بی خار مزن/ من به پای تو نشستم که چنین خوار شدم 
الان این حالتام واسه عفونت ادراریمه یا بارداری ؟؟

فکر نکنم ربطی به عفونت داشته باشه شاید بارداری

منم این ماه کلومیفن خوردم ۱۰ تا روزی دو تا

ولی نمی دونم کی باید پریود شم ماه پیش ۷روز تاخیر داشتم...قبلش هر ۲۵ روز یه بار میشدم

خدایا شکرت بابت فندوق کوچولو😊👼🤰 خودت صحیح و سالم حفظش کن 👨‍👩‍👧
نه تست بارداری تا وقتی از موعودم نگذره نمیدم اصلااا راستی عفونت اداری داشتم با قرص نمیدونم رفع شده ...

میتونه تهوع ناشی ازعفونت باشه

مخصوصاعفونت ادراری که لرزهم شایعه

حالاانشالله باردارباشی

2706