1373
1363
انگارماه عسله    

احسان استعدادیابی رو با ماه عسل ادغام کرده

فقط 12 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد یسالگی فرشته کوچولومه.برای آرامش قلبم و زندگیم صلوات بفرست لطفا

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

من نظرم همینه قرار نیست که گریه کنن.ولی خندیدن هم درست نیست.

اره خوب ولی میدونی جو بیمارستان بین کادرش کلا خاص زیاد توجه نکن 

فقط 12 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی😐         _نمیدونم عزیزم ...چشمات غرقم میکن...وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم...یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ...برق میزنه...خودمو تو مردمکش میبینم...صادقه ...انگار باهام حرف میزنه....نمیدونم سونیا ...ولی قطعا چشم هات لعنتیه ""...وقتی فکر میکنم میفهمم چقدر من عشقت نادیده گرفتم چقدر به خودم خودت ظلم کرده ام و این حس عاشقانه  پای اذیت گذاشتم     

سلام دوستان

میخوام یه چیزی بگم

من ماهشهری ام و از نزدیک با این خانوم آشنا هستم. ای کاش از نزدیک باهاش برخورد داشتید.یه دختر خاکی و ساده و بی شیله پیله ای هست. سه سال پیش کارت اهدای عضو گرفته

قبل از برنامه ی عصر جدید هم هفته ای یکباز از ماهشهر میره اهواز به بچه های سرطانی سرمیزنه

اینارو گفتم بدونید اهل مظلوم نمایی و چرب زبانی نیست

این چیزایی رو که توی سه بار اجرا ترسیم کرد فقط دغدغه های این خانوم هست نه چیز دیگه

حرفم اینه؛ اگه از اجراش خوشتون اومد به این جبهه گیری های ک علیه ش شده هیچ توجهی نکنین اینکه احسان داره ماه عسل رو اینجا اجرا میکنه.باورکنید فاطمه میخواست بنا به دلایلی انصراف بده .اما منصرف شد

خواهش میکنم اگه از اجراخوشتون اومده گول حرف بقیه رو نخورید

1379
1376
سلام دوستان میخوام یه چیزی بگم من ماهشهری ام و از نزدیک با این خانوم آشنا هستم. ای کاش از نزدیک با ...

عزیزم ایشوت هنرمنده و خاکی درست

ولی به هنرمند یا خاکی بودن یا کارت اهدای عضو رای که نمیشه داد

باید با انصاف و با توجه به زحمت و کار شخص رای داده بشه

واقعا دیگه شورشو دراوردن تو یه قسمتیش هم یه مرد با خوانندگی صفر چون مادرشو اورد رو صحنه ۴ رای داورا ...

درسته حق با شماست. نقاشی رو شن کار سختی نیست. کسی با هنر و نقاشی آشنایی داشته باشه می دونه که سخت نیست و کار یونیکی هم نیست. منم بازی با احساسات رو دوست ندارم. یک خانوم دیگه هم بود توی همین مسابقه که من دنبال نمی کردم اسمشون رو نمیدونم. ولی کلیپاشو که تو اینستاگرام می دیدم همه اش بازی با احساسات بود بدون ذره ای استعداد بازیگری. 

درسته حق با شماست. نقاشی رو شن کار سختی نیست. کسی با هنر و نقاشی آشنایی داشته باشه می دونه که سخت نی ...

دقیقا منم میدونم کار سختی انجام نمیده کسایی بودن که کارشون سخت تر بوده و بالا نیومدن همیشه هم تعجب میکنم از طرفدارای این خانم ولی فقط رو مردم ایرانه که نیشه از احساساتشون اینقدر راحت استفاده کرد 

1288
کور شدم از بس عر زدم😭😭😭😭😭😭😭

چقددد با احساسات مردم بازي ميكنن اخه 

كجاي دنيا تو مسابقه شاد اينهمه زر زر ميكنن

يعني راي بدست آوردن به قيمت بازي با احساسات مردم؟!!!

جهان سوم كه ميگن ماييم بخدا

1339