1345
1341

من واقعا امشب بغضم ترکید حتی شوهرمم گریه کرد بخاطر اهدای عضو پریسا..😔😔چقدر سخته برا اون مادر..

💖تیـــرماهــی یعنــی فـرمـانـروای احسـاس💖 

وای من هنوز دارم گریه میکنم

زن یا مرد بودن - جوون یا پیر بودن مهم نیست . فقط خواهشا به عنوان یه انسان برای خودتون ارزش قائل باشید . خدا دوستمون داشته و بهمون یکبار زندگی کردن هدیه داده ، ازش خوب استفاده کنید

یکی به منم بگه چیشده 😶

فقط 13 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی😐         _نمیدونم عزیزم ...چشمات غرقم میکن...وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم...یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ...برق میزنه...خودمو تو مردمکش میبینم...صادقه ...انگار باهام حرف میزنه....نمیدونم سونیا ...ولی قطعا چشم هات لعنتیه ""...وقتی فکر میکنم میفهمم چقدر من عشقت نادیده گرفتم چقدر به خودم خودت ظلم کرده ام و این حس عاشقانه  پای اذیت گذاشتم     

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

1350

من خیلی احساساتیم اما نمیدونم چرا اصلا برانگیخته نشدم😕

فقط 10 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام مامانی! خوبی عشق مامان؟ بالاخره از خدا اجازتو گرفتی و اومدی تو دلم؟ منو بابایی رو خیلی خوشحال کردی مامانی، بیصبرانه منتظرتیم نفس من، بهم قول بده دوباره دلت بالهای قشنگتو نخواد که بخاطرشون دوباره بذاری بری، وقتی اومدی بابایی برات دوتا بال خوشگل میخره باهاشون بازی کنی، بهت قول میدم ،فقط تو نذار برو،باشه؟؟  راستی به دوستای کوچولوت گفتی ماماناشون منتظرشونن؟ گفتی زوده زود اجازشونو از خدا بگیرن و برن تو دل ماماناشون؟؟ اگه اومدن بهت سر بزنن حتما بهشون بگو ، آخه ماماناشون خیلی بی تابشونن، مواظب خودت باش فندق من، منو بابایی هم حواسمون بهت هست، هرچی خواستی به من بگو بگم بابایی بخره باهم بخوریم😋😋 دوست دارم  ❤❤

اصلا گریم نگرفت و بیشتر متاسف شدم چرا برا رای جم کردن دارن از احساسات ادم سو استفاده میکنن 

خب این قضیه رو همه میدونستیم ...

❤من یک آفرودیتم❤ آفرودیت ها می تازند و اصلا توجه نمیکنن که تو جامعه کنونی چه القاب زشتی به آنها داده میشه �☇ آفرودیت یعنی زندگی _زندگی یعنی آفرودیت _ این دو کلمه در هم تنیده اند❤
نگا نکردی برنامه امشب عصر جدید رو؟؟

ناح ما کلا ایرانی هیچی نداریم ونگاهم نمیکنیم

فقط 13 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی😐         _نمیدونم عزیزم ...چشمات غرقم میکن...وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم...یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ...برق میزنه...خودمو تو مردمکش میبینم...صادقه ...انگار باهام حرف میزنه....نمیدونم سونیا ...ولی قطعا چشم هات لعنتیه ""...وقتی فکر میکنم میفهمم چقدر من عشقت نادیده گرفتم چقدر به خودم خودت ظلم کرده ام و این حس عاشقانه  پای اذیت گذاشتم     
1226
یکی به منم بگه چیشده 😶

یه خانومه دخترش میره تو کما قلبشو اهدا میکنه به یه پسره ک ازدواج میکنه و بعدا اسم دخترشو میذاره هم اسم دختری ک قلب ازش گرف 

همشونم آورده بودن 😭

مگه امضاعم باید بنویسیم؟ به من ک گفتن همه چی پای کاروانه  
ناح ما کلا ایرانی هیچی نداریم ونگاهم نمیکنیم

افرین 

❤من یک آفرودیتم❤ آفرودیت ها می تازند و اصلا توجه نمیکنن که تو جامعه کنونی چه القاب زشتی به آنها داده میشه �☇ آفرودیت یعنی زندگی _زندگی یعنی آفرودیت _ این دو کلمه در هم تنیده اند❤
1364