2410
2553
عنوان

عصر جدید-شن

212 بازدید | 21 پست

بچه ها به نظرتون این چیزی که با شن درست کرد جالب بود؟ واقعا لزومی داره این همه با اعصاب روان بازی کنه؟ اهدا عضو خودش خیلی خوبه و لی با روانی ردن مردم؟ من که خیلی اعصابم خورد دختره تصادف کرد تپش قلب گرفتم...آخه هر چیزی خب حدی داره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

کارش خیلی خوب بود 

موضوع جالبی هم داشت نمیدونم چرا مخالفین داره فرهنگ سازی میکنه دیگه

اینکه سکوت کنی خودخوری کنی جسم و روحت اسیر چهاردیواری اتاق کنی فقط برای اینکه دهن مردم ببندی تا قضاوت ها و کنایه ها رو در مورد سرنوشتی که حکمت خداست نشنوی یه روش خودکشی تلخه «به ارزش تباه شدن تمام عمر»
2714
داستان چیه من نمیدونم لطفا یکی توضیح بده

اومد در مورد اهدا عضو نقاشی بکشه....خیلی داغون بود اولش مادره حامله بود بچه رو بزرگ کرد...دانشگاه رفت بعد تصادف کرد رفت کما بدنش رو اهدا کردن....خیلی بد بود چه لزومی داره اینکه همه چی رو نشون بدن....شب عیدی 

اعصابم بهم ریخت مادر زحمت بچه کشید تصادف کرد بچه هیچی به هیچی ...یعنی بدتر از این نمی تونست رو اعصاب ...

حق داری.فک میکنه هرچی دل ادمو ب درد بیاره بیشتر رای بهش میدن

تو به من ظلم میکنی و من تو را می بخشم
کارش خیلی خوب بود  موضوع جالبی هم داشت نمیدونم چرا مخالفین داره فرهنگ سازی میکنه دیگه

به نظرم هرچیزی جایی داره...قرار نیست یه دقیقه نشستیم چیزه سرگرم کننده ببینیم بشینیم گریه کنیم...این شورش رو درآوردنه...همه دیگه در مورد اهدا عضو می دونن...

2706