2737
2734
عنوان

خانومای تهرانی به نظرتون واسه زندگی بیام تهران😢

| مشاهده متن کامل بحث + 2975 بازدید | 149 پست
اكييي فهميدم كجاست.چند سال ديگه كامل اعيون نشين ميشه

اره بابا سال 91دوستای من با دوسه میلیون اونجا خونه رهن کرده بودن 

الان شده متری 7.8 میلیون خونه هاش 

پسر قشنگم خیلی خوش اومدی💕 . امیدوارم عشق اهل بیت(علیهم السلام) همیشه تو دلت باشه 😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

استاتر چجوری از دلت میاد از خونه ی خودت بیای اجاره نشینی اونم تهران ، ما که قم هستیم اجاره ها خیلی پایین تر از تهرانه پدرمون در اومد تا یه خونه ی مناسب پیدا کنیم اونم تو این گرمای تابستون با بچه ی کوچیک 😭😭

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔
2731
اره بابا سال 91دوستای من با دوسه میلیون اونجا خونه رهن کرده بودن  الان شده متری 7.8 میلیون خون ...

الانم اگر كسي بره بخره باز تا چند سال ديگه خوب برد كرده چون قطعا  ده سال اينده اعيون نشين ميشه به خاطر همجواري با چهار ديواري و پونك و ...

ما ملت حسينيم
2738

ببین زندکی تو تهران اونم با شرایط اقتصادی الان خیلی سخته .

به شرطی که ۱ سال سختی بکشی و شوهرتم ادم زرنگی باشه .

میتونید خودتون به جایی بزسدنین .

جای پیشرفته .بیا برا اینده بهتره

میشه برا حاجت روایی منم یه صلوات مهمونم کنید؟؟
عه یعنی اینقدرجاش پرته؟

نه عزیز

اشتباه میگن. هر دوش شمال غرب تهرانه. افغان زیاد داره. جای خوش اب و هواییه. از خونه هاش خبر ندارم ولی چون هر روز ازش رد میشم میبینم که چه مدلیه. خوبه، مترو نداره اون سمتا ولی بی آرتی هست میرسونتت به مرکز شهر. ارزون هم نیست خونه ها. تهران و حتی حومه اصلا ارزون نیست. بسنج و بعد تصمیم بگیر. خوش باشی.

شدن...  ــــــــــــــ إِنَّ اللَّهَ يَرْزُقُ مَنْ يَشَاءُ بِغَيْرِ حِسَابٍ ـــــــــــــ
2706