2733
2734
خیلی پررو تشریف دارن واقعا  هیچ کاری نکن بابا  بگو کمرم گرفته برو بشین  چندشن چقدر

خیلی

خداوکیلی کمردرد دارم ولی چیکار کنم من الان جامو انداختم بخابم. فردا هم دست به هیچی نمیزنم به شوهرمم گفتم بزا اون دو تا یکم کار کنن. فقط لبخند میزنه

واسه شفای همه بیماران صلوات... خاصه داداشم جوونن گلم عشقم که تو 24 سالگی ام اس گرفته... تو رو خدا هر کی دید صلوات بگه براش... غم نبینین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای چقد وقیح دیگه ادم حسابشون نکن،اصلااا

دیگه پشت دستمو داغ کنم جایی نمیرم باهاشون. برن بمیرن اصلا اسمشون زن نیس اینا همشو سیاست خانوممن

واسه شفای همه بیماران صلوات... خاصه داداشم جوونن گلم عشقم که تو 24 سالگی ام اس گرفته... تو رو خدا هر کی دید صلوات بگه براش... غم نبینین
2731
شاید فکر میکنن همین که ویلا رو در اختیارتون گذاشتن دیگه خودشون نباید کار کنن

ویلا مال یکیشونه که اون یکن یکم کار میکنه. اون یکی مهمون اصلا دقیقا موقع ظرف شستن که مبشه میگه من یه لحظه برم دسشویی بیام. میره دیگه نمیاد. سر ناهار اینکارو کرد. دیگه سر شام وقتی برگشت اخم کردم محلش ندادم اصلا 

2738
ویلا مال یکیشونه که اون یکن یکم کار میکنه. اون یکی مهمون اصلا دقیقا موقع ظرف شستن که مبشه میگه من یه ...

تو هم اون موقع بیا بشین بگو پس هروقت اومدی ظرفارو بشور عزیزم 

بعدم واقعا بیا بشین 

نمیتونه تا شب تو توالت باشه که 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

منم حرصم گرفته دور از جونتون انگار دنبال  یکی می‌گشتن که نوکریشون کنن من جا شما بودم یا یه چیز بهونه میکردم وبرمیگشتم یا مثل خودشون رفتار میکردم شما هم خودت بزن به غش وضعف بگو فشارم افتاد

فردا صبحانه برنامه همین بود که از شما کار بکشن یه سینی برمیداری بساط صبحانه دونفره میچینی میشینی قشنگ با همسرت میخورید چایم تازه دم کن  دوتا لیوان بریز زیر کتریم خاموش کن 

حالشونو بگیر وای من بودم میگفتم خسته نشید اینقدر زحمت میکشید

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.

ما چندتا جاری هستیم وقتی جمع میشدیم خ پدرشوهر یکیش دیسک کمرش شروع میشد یکیش هم خونه ش نزدیک بود تا کوفت میکرد میرفت خونش هرچی کار بود من ویکی از جاریام انجام میدادیم بخدا وقتی میومدم خونه خودمون از کمر درد پادردخابم نمیبرد یه مدت دیدم انگاری داره یه جورایی ازسادگیم استفاده میشه دیگه درس گرفتم مثل خودشون رفتار کردم