2733
2734
عنوان

شوهرم خودش و من و بچه و زندگیشو فدای خانوادش میکنه😞

| مشاهده متن کامل بحث + 861 بازدید | 49 پست
مام همینقد نزدیکیم..تصمیم گرفتم سال دیگ خونه دور تربگیرم دخالتاشون کمتر شه

ربطی به دورتر رفتن نداره من شیش ساعت فاصله داشتم بازم دخالت میکردن هرروز زنگ میزدن به هم یه روز شوهرم.نمیزد میگفت خیلی.نگرانت شدم وقتی هم زنگ میزد همه جا میگفت پسرم هرروز ودقیقه به من زنگ میزنه این جور ادما از ریشه مشکل دارن

خداجون عاشقتم
ما تو شهریم مادرشوهرم شهرستان بعد بغل خونش گذاشتن واس فروش منم بی خبر بودم امدم خونه مادرشوهره دیدم ...

آره باید فکر کنی اصلا نیستن..من ک دیگ نبود شوهرم بهتر ازبودنشه برام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم عین خودش بشو 

بشین جلوش بگو مادرم و خاله هام شام میان اینجا مامانم گفته خاله هارو بگو یا دایی هارو دعوت بده یا بگو مامانم گفته فلانجا حتما برید عین خودش بشو وقتی چیزی گفت سریع بگو تا مادر تو بگه خوبه مادر من بگه اخ و بده طلبکار بودن همیشه جواب داده 

بگو من با ی نفر ازدواج کردم یکی اختیار دار منه ن ده نفر  

باز باران با ترانه محکم خورد رو در خانه در خونمون شکست🙁🙁🙁😕
2731
آره باید فکر کنی اصلا نیستن..من ک دیگ نبود شوهرم بهتر ازبودنشه برام

قهوه ای کنی خوب جواب میگیری ولی بخوای روبدی سوار میشن کثافتا 

گوقع زایمانم یهو امدم خونه با کوهی از خرید مواجه شدم هیچی نگفتم رفتم دوش گرفتم امدم نشستم بعد ب شوهرم گفتم چرا این همه خرید کردی کلا ۲۰ نفر مهمون داریم چخبره یهو گفت مامانم گفته داییها رو هم بگو گفتم گفتی گفت اره منتطر خبرم  منم رو کردم ب مامانم گفتم مامان دایی ها کی میان یهو مادرشوهرم رنگش شد عین گچ دیوار گفت منطورش داداشای من بود گفتم مگه دایی فرق داره ک یکی رو بگی یکی رو نگی 

دوطرف دایی داریم گوشی رو برداشتم خودم دعوت دادم حالا دایی های شوهرم نیومدن واس من همشون امدن ینی از حرفشون فقط ب نفع خودت استفاده کن ولی با سیاست

آفرین چقدر با اقتداری. خوشم اومد

منم تازه یاد گرفتم ینی از وقتی نی نی سایت امدم دوماه خونه مادرش نرفتم الانم خونه بابام نمیزارم بیاد وقتی امدم خونه مادرش شستم گذاشتمش بعدم بهش گفتم میخوای رنگ منو ببینی بکش کنار سرجای خودت باش ب عنوان مادر اگ میخواستی زنش هم باشی دیگه نباید میومدی خواستگاری من خودت براش همکار میکردی البته من دوتا پسر دارم سر زایمان این پسرم دیگا از این رو ب اون رو شدم حرفامو میزنم بهش گفتم منو نگرفته برا زیاد کردن تخم و تبارت ک مادر بچه هاشم زنشم خونه من حرف منه خونه تو حرف خودت پسرت بیاد دور سرتم بگرده کار داشتی دستتو بگیره ولی تو زندگی من دخالت ممنوع الان ک فعلا موشه ولی منم رو ندادم مثل قبل

شوهرمم لب و دهن الکی بود از خونم ننداختم برم خونشو تو شیشه کردم گفتم هروقت گفتی برو زنگ میزنی ۱۱۰ بیاد صورت جلسه کنه بعد برم وگرنه عمرا برم طلاقم خودت میدی من دنبالش ن میرم ن برام مهمه ک برم اونم دیده هیچ سلاحی نداره فعلا بسته

مام همینقد نزدیکیم..تصمیم گرفتم سال دیگ خونه دور تربگیرم دخالتاشون کمتر شه

ما اومدیم شهر دیگه واسه زندگی

خدایا هرجای ایرانم که دست میزنم درد میکند خودت مراقبمون باش😞                                                   عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو(شوهر)  عِجقم(عشقم)🙊آخایی(شوهر) 🙊عجیجم(عزیزم)  پِری  آقایی(شوهر)  آز(آزمایش)  سز(سزارین)  اپی(ایپلاسیون)😳خخخخ(خندیدن مجازی)😤ازد(ازدواج)😞تودلی(جنین)😩چِلا(چرا)😖پسمل(پسر)😏دخمل(دختر)😕ریپ(ریپلای)😯رل(دوست پسر و دختر)😭دویوق(دروغ)😭عخی(آخی)👊پروف(پروفایل)😛خوشمل(خوشگل)👊کنجد(بچه)😩😩😩ز (زنگ زدن)😨                              
2738
عزیزم عین خودش بشو  بشین جلوش بگو مادرم و خاله هام شام میان اینجا مامانم گفته خاله هارو بگو یا ...

افرین تو از منم زرنگ تری. بهترین کار همینه روی رفتارا و سیاست مادرشوهر زوم کنی و همونو به عینه اجرا کنی.سیاستشون ردخور نداره.

افرین تو از منم زرنگ تری. بهترین کار همینه روی رفتارا و سیاست مادرشوهر زوم کنی و همونو به عینه اجرا ...

اره والا بهترین سیاستهارو همین مادرشوهرها دارن🤣امشب ب من میگه پسرمو ببر دکتر واس اعصابش بهش داروی چیزی بدن گفتم مگه روانیه یهو لال شد نشست

اره والا بهترین سیاستهارو همین مادرشوهرها دارن🤣امشب ب من میگه پسرمو ببر دکتر واس اعصابش بهش داروی چ ...

منم از وقتی اومدم نی نی سایت خیلی باسیاست شدم. دیگه هر حرفی نمیزنم هر حرکتی نمیکنم.توی دعوا صبورم به موقع میدونم چیکارکنم.شوهرمم بیشتر دوسم داره قبلش همش میگفت بیا جداشیم.من و خانوادم تو رو نمیخوایم الان جلوی اونا پشت منه. دیگه هم خونه مادرش نمیره زیاد

منم از وقتی اومدم نی نی سایت خیلی باسیاست شدم. دیگه هر حرفی نمیزنم هر حرکتی نمیکنم.توی دعوا صبورم به ...

درستش همینه 

واس منم الان همینجوری شده ولی خوب مادرش کرم میریزه دیگه اونم باید لالش کنم ک ول کن بشه

2706