2733
2734

واسه مهمونی گرفته تا خرید وسایل خونه نظرشونو مبخواد..بدون اجازم مهمون دعوت میکنن..اول مشکل اونا رو رفع میکنه بعدما..خیلی از جلو چشمام افتاده.تحملش برام سخت شده..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دوست دارم با جفت پا برم توی حلق همچین مردهایی

ببخشید خیلی عصبی شدم  

خدایا هرجای ایرانم که دست میزنم درد میکند خودت مراقبمون باش😞                                                   عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو(شوهر)  عِجقم(عشقم)🙊آخایی(شوهر) 🙊عجیجم(عزیزم)  پِری  آقایی(شوهر)  آز(آزمایش)  سز(سزارین)  اپی(ایپلاسیون)😳خخخخ(خندیدن مجازی)😤ازد(ازدواج)😞تودلی(جنین)😩چِلا(چرا)😖پسمل(پسر)😏دخمل(دختر)😕ریپ(ریپلای)😯رل(دوست پسر و دختر)😭دویوق(دروغ)😭عخی(آخی)👊پروف(پروفایل)😛خوشمل(خوشگل)👊کنجد(بچه)😩😩😩ز (زنگ زدن)😨                              
2738
کاش با ماماناشون می موندن و ازدواج نمی کردن

اینجور ادما قبل ازدواج برای خانواده شون عزیز نیستن بعد ازدواج که توجه میگیرن ازشون  چون یه مدت طولانی کمبودداشتن   دیگه برای خانوادشون خودکشی میکنن تا تاییدشون رو بگیرن و حس خوب پیدا کنن

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
خیلی از چشمم افتاده و از جلوی چشمم کنار رفته و در اولویت من نیست *

صمیمیتمون صفر شده

نیست در دیده ما منزلتی دنیا را                                ما نبینیم کسی را که نبیند ما را

خوب باهاش صحبت کن.چطور بدون اینکه با شما مشورت کنه مهمان دعوت میکنه.دعوا نکن دوستانه باهاش حرف بزن اگر بیش ازحد حساس بشی بیشتر لج میکنه.مردا یه رگ لج بازی بدی دارن که خداکنه هرگز رو اون دنده لج نیفتن چون آدمو دیوونه میکنن.

عشق همان چیزی است که به شما این امکان را میدهد که بعد از هر سختی بارها و بارها متولد شوید.
2706