2733
2734

با کتک زدن مخالفم،به هر طریق و در هر سنی که باشه.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
به نظرم خوب بوده اون قدیما کتک میزدن شدن دکتر مهندس الان با نازو نعمت میشن سیگاری😕😕

نگوو بچه  بیچاره رو فلک میکردن😣

من اگر نیکم و گر بد تو برو خود را باش...😎😚😏

قدیم و جدید نداره هیچ انسانی حق نیست کتک بخوره

ولی قدیم چون تو خونه ها بچه ها خیلی کتک میخوردن تو مدرسه اگه نمیخوردن کنترلشون سخت میشد 

اما نه این کتکهایی که بعضیاتعریف میکنن و خیلی ناجوانمردانه بوده

2738
روش من هم برای تنبیه دخترم به شکل فلک هست البته نه به اون شکل سخت درحد 10،15ضربه با خط کش کف پاهاش م ...

😐😐😐😐😐😐😐10...15 ضربه با خط ککککشششش....متاسفم واقعا...وقتی بزرگ شدو تو پیر...ی نگا هم تو روت نکرد یاد این فلک کردنات بیوفت و بدون واسه چیه ک ولت کرده ب امون خدا

در دو چشم من نشین ای آنکه از من من تری...! حضرت مولانا
😐😐😐😐😐😐😐10...15 ضربه با خط ککککشششش....متاسفم واقعا...وقتی بزرگ شدو تو پیر...ی نگا هم تو روت ن ...

این تنبیه بشرطی، که صحیح اجرا بشه هیچ مشکلی بوجود نمیاره من خودم تنبیه، های زیادی روامتحان کردم ولی این زودترفراموشش میشه بستگی داره چطور اجرابشه وباخشونت نباشه تاجای ممکن

این تنبیه بشرطی، که صحیح اجرا بشه هیچ مشکلی بوجود نمیاره من خودم تنبیه، های زیادی روامتحان کردم ولی ...

از شوخی یا راستکی؟سر چه موضوعی؟؟؟

فقط 23 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706