2726
عنوان

شازده کوچولو

90 بازدید | 10 پست

شازده كوچولو پرسید:

تو كه هستی؟چه خوشگلی!

روباه گفت: من روباه هستم.

شازده کوچولو به او تکلیف کرد که بیا با من بازی کن. من آنقدر غصه به دل دارم كه نگو.

روباه گفت من نمی‌توانم با تو بازی کنم. 

مرا اهلی نکرده‌اند.

شازده کوجولو آهی کشید و گفت: ببخش!

اما پس از کمی تأمل باز گفت: اهلی کردن یعنی چه؟

روباه گفت: اهلی کردن چیز بسیار فراموش شده‌ای است یعنی ایجاد علاقه کردن.

تو هنوز برای من پسربچه‌ای بیش نیستی مثل صدهاهزار پسربچه ديگر و من نیازی به تو ندارم.

تو هم نيازی به من نداری.

من برای تو روباهی هستم شبیه به صدها روباه دیگر. ولی تو اگر مرا اهلی كنی هردو به هم نیازمند خواهیم شد. 

تو برای من در عالم همتا نخواهی داشت و من برای تو در دنیا یگانه خواهم بود.

روباه گفت: الان زندگی یکنواختی دارم.

من مرغها را شکار می کنم، آدم‌ها مرا.

همه مرغ‌ها عین هم‌اند.

به همین جهت در این‌جا اوقات به کسالت می‌گذرد ولی تو اگر مرا اهلی کنی،

انگار که زندگیم را چراغان کرده باشی.

" تو تا زنده‌ای نسبت به چیزی که اهلی کرده‌ای مسئولی.

انسان‌ها این حقیقت را فراموش کرده‌اند، 

اما تو نباید فراموشش کنی " 

کتابشو شوهرم برام خرید, نمیدونم چرااصلا ب دلم نمیشینه این کتاب و روایت شازدع کوچولو

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی جذابه خیلی فوق العادس 

من جذبش نمیشم. ده تا کتاب بعده خریدنه این خوندم اما اینو گذاشتم کنار

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2728
کتابشو شوهرم برام خرید, نمیدونم چرااصلا ب دلم نمیشینه این کتاب و روایت شازدع کوچولو

من کتاب صوتیشو داشتم خیلی خوبه

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

دلیلش اینه سلیقه ی آدما با هم فرق داره😁

ممکنه کتابی که من دوست دارم یه نفر دیگه ازش بدش بیاد یا بالعکس😁

دلیلش اینه سلیقه ی آدما با هم فرق داره😁 ممکنه کتابی که من دوست دارم یه نفر دیگه ازش بدش بیاد یا با ...

اره.

من همش شما رو با یه کاربر دیگه اشتباه میگیرم

عزیزم   😍