2737
2734
عنوان

بچه ها چرا شوهرم تو خونه مامانم که طرف میشورم...

| مشاهده متن کامل بحث + 745 بازدید | 38 پست
میخواد خودشو جلو مامانت عزیز کنه،بعد ازون طرف جلو مامان خودش نشون بده مثلا زن ذلیل نیس

آفرین. چنسالته

نازم آن آموزگاری را که در یک نصف روز             دانش آموزان عالم راهمه دانا کند                     ابتدا قانون آزادی نویسد در زمین                   بعد ازآن باخون هفتادو دوتن امضا کند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
فکر کنم خودشو بکشه اینو بگم جلو اونا ولی میگم

جوري كه بقيه نشنون

خانواده شوهرت بشنون خيلي زشته 

گفته بودم چو بيايي غم دل با تو بگويم /چه بگويم كه غم از دل برود چون تو بيايي
۲۰،چطور؟

خیلی باهوشی. ماشالات باشه👏👏👏🍬

نازم آن آموزگاری را که در یک نصف روز             دانش آموزان عالم راهمه دانا کند                     ابتدا قانون آزادی نویسد در زمین                   بعد ازآن باخون هفتادو دوتن امضا کند
۲۰،چطور؟

لی لیلیلیلیلی😬

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
خواستگاره😂😂

کوچولوعه ک😢😂😂

2706