2733
2734

من براساس تجربه شخصیم میگم فقطط طبیعی

سزارین رو کلا دنبالش نبودم و تجربه ای هم ندارم

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

والا من سزارین دوست داشتم15روز مونده ب تاریخم کیسه ابم پاره شد رسیدم بیمارستان گفتن دهانه رحمت ده سانت بازه و فولی برو اتاق زایمان تا اینجا هنوز درد نداشتم کم کم داشت مث دل درد پریودی میشد ک سوزن فشار زدن و دو ساعت بعد دنیا اومد

به نظرم اگه خارج از کشور همه طبیعی زایمان میکنن چون کادر قوی بالا سر بچه و مادر میاد،بدن مادر امادس

تو ایران اگه پول خرج نکنی بری بیمارستان دولتی،توهین نشه ولی 4 تا ادم بیسواد و یه دکتر سهمیه ای میاد بالا سرت که از زایمان فقط داد زدن و گاها کتک زدن مادرو بلدن و اصرار زیادی دارن همههه طبیعی باشن.خب طبیعی شرایط داره همون میشه که مثل اون بچه بیگناه سرش گیر میکنه،و هم مادر به شدت اسیب میبینه هم بچه مشکل مغزی پیدا میکنه و بعد 6 ماه فوت میکنه

منم طبیعی بودم اما یک روز درد واقعا طاقت فرسا و تمام بقیش راحت بودم از روز بعد بلند شدم 

اما من بد زایمان بودم و خیلی سخت گذشت همون یک روز ولی همین که از اتاق زایمان بیرون اومدم انگار دردام همون تو موند واقعا تموم شد راحت شدم به بعدش کوچکترین درد یل ناراحتی نداشتم شکر خدا

سزارین بعدش میگن سخته اما همون هم بستگی به بدنت داره 

خوش گوشت باشی عفونت نکنه گوشت اضافه نکنه چسبندگی نگیری عوارض بی حسی یا بی هوشی تا چه مقدار رو بدنت تاثیر بزاره 

خدایا شکرت واسه همه نعمت هایی که بهمون بخشیدی ممنون
2706