2733
2734
عنوان

قبول داريد بعضي از فاميلا از پيشرفت ادم ناراحت ميشن ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 499 بازدید | 53 پست

اره من اشتباهم این بود ب جاریم گفتم ک میرم کلاس رانندگی، حالا هربار امتحان میدادم میومدم خونه فورا پیام میداد قبول شدی یانه😐 من میگفتم نه، میگفت ایشالا دفعه بعد، ولی معلوم بود خوشحال میشد از رد شدنم. 

خونه هم خریدیم عروس داییم ک خوشحال بود مستاجریم معلوم بود ناراحت شده چون بعد یه سال ک پیام نداده بود، فورا پیام داد پرسید خونتون چندمتره، نوسازه، حیاطش ماشین روعه و... 

البته حسود دور و برم نیس زیاد، انگشت شمارن

مامان 2تا دختر کوچولوی ناز هستم🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم ناراحت نشیا ولی گواهینامه گرفتن انقدرها هم مهم نیست .دیگه واقعا یه مدرکی هست که همه دارن الان ...

کمتر کسی هست که رانندگی بلد باشه 😐 با این اوصاع گواهینامه دادن ها روزانه شاهد هزاران نفر راننده بی مغز هستیم که خیابون مال باباشه

2731
چون دقيقا روز تولدم گواهينامم گرفتم دوق داشتم :))

سعی کن هیچ وقت از هیچ کی چه غریبه چه آشنا توقع نداشته باشی .من بعد کلی سختی دوساله تونستم خودمو به این مرحله برسونم الان حتی شوهرمم چیزی نگه خودمو اذیت نمیکنم یه به لاستیکی بچه نداشتم بگو و از کنارش بگذر یادتم بمونه تو هم همین قدر بی تفاوت باش نسبت به مسائل دور وبری هات

مبارکش باشه استارتر ایشالله یعدش شرینی خرید ماشین     اووف  مگه میشه فامیل حسادت نک ...

فاميل شما زدن رو دست فاميل ما 😁

موفقيت هات بيشتر شن هر روز الهي 😍

2738

برای ایین نامه خیلی خوندی؟؟ من بلت نیسم 

منم قبلن چشام سگ داشت🙂🙂 اما ب مرور رفت تو اخلاقم😑😑😑😂😂😂😂میون جوشام یه دونه صورت زده که اونم تا چند وقت دیگه از بین میره 😕😕😕😕_به نظر من عشق از غرور بالاتر هستش مثلا خود من بار ها شده که بخاطر عشقی که به لواشک داشتم غرورمو زیر پا گذاشتم و گفتم تو رو خدا یه تیکه شم به من بدید        _تمام قند های توی دلم را آب کردم ... برای تویی که چایت را همیشه تلخ میخوری ... خاک بر سرت😑😑     کوتاه ترین جمله ی جهان مربوط به کرمانیاس:(قَ هَ)=(آیا در خانه قند هست)😂😂😂😂😂                        _آدما کلن چهار دسته ان :یا مَمَدن یا فاطمه یا زهران یا علی بقیه دوستای اینان😅😅😅😅😅😅😅 (توی نی نی سایت یاد گرفتم که هر کسی هر جور دلش میخواد قضاوت میکنه و هر حرفی که دلش میخواد میزنه دوست عزیزم اگه نظرت مخالف منه ریپلی نکن سعی میکنم جوابتو ندم اما اگه رو اعصاب راه بری قول نمیدم که .... 🙂) دوستتون دارم😊❤🌹
2706