2410
2553

افتادگی یا همون شلی دریچه کسی داشته باورتون شاید نشه تا به حال پیش 5 تا متخصص قلب رفتم دیروزی به زور کردم بیرون گفت خانم میگم چیز مهمی نیست از فکرته این حالت ها 

مشکلات خیلی داشتمه خیلی زیاد کلا استرسی هم هستم 

خوب بخاطر همینه بیشتر برو پیش دکتر که مشکلت بزرگتر نشه اخه من تقریبا ۳ماه اینجوری بودم

💘وصله نمی شود دگر  این دوهزار و یک ترک هی همه شب بند مزن چینی دل شکسته را💘 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

افتادگی یا همون شلی دریچه کسی داشته باورتون شاید نشه تا به حال پیش 5 تا متخصص قلب رفتم دیروزی به زور ...

اره مهم نیست

درجات خفیفش تو خانمها شایعه

همممهه ی مدارکت رو وردار ببر پیش یه فوق تخصص ریه، ی بررسی ت بکنن اگه مشکلی نبود ارجاعت بدن به روانپزشک شاید لازم باشه ی مدت ضد اضطراب مصرف کنی

اره مهم نیست درجات خفیفش تو خانمها شایعه همممهه ی مدارکت رو وردار ببر پیش یه فوق تخصص ریه، ی ...

اخه متخصص داخلی رفتم گفت ریه مشکلی نداره خالم پیش همون رفته بود بهش گفت باید عکس بگیری احتمالا عفونته من میگم بیشترش روحیه احتمالا چون هروقت دورم شلوغه خوبم 

2456
اخه متخصص داخلی رفتم گفت ریه مشکلی نداره خالم پیش همون رفته بود بهش گفت باید عکس بگیری احتمالا عفونت ...

ممکنه واقعا روحی باشه

برید مجدد پیش ی فوق ریه، اگه رد کرد برید برا اضطرابتون پیش روانپزشک

من لرزش شدید همراه با سوزش داشتم ک از خواب بلندم میکرد 

دکتر تشخیص قند خون پایین داد و گف شبا یه چیز شیرین و کمی نون بخور با صبونه ام شیر

اگه مشکل خاصی نبوده اینارو امتحان کن ایشالا خوب میشی من که خوب شدم

من لرزش شدید همراه با سوزش داشتم ک از خواب بلندم میکرد  دکتر تشخیص قند خون پایین داد و گف شبا ...

مرسی دوستم ازمایش خون دادم قندم نرمال بود فقط ویتامین دیم پایین بود ک اونم ماهی یکی میخورم 

مرسی دوستم ازمایش خون دادم قندم نرمال بود فقط ویتامین دیم پایین بود ک اونم ماهی یکی میخورم

مشکل عصبی منظورش شاید این باشه که عصبت درگیره برو متخصص مغز و اعصاب ام آر آی گردن بنویسه 

2714
 مشکل عصبی منظورش شاید این باشه که عصبت درگیره برو متخصص مغز و اعصاب ام آر آی گردن بنویسه&nbs ...

نه اعصاب و ناراحت شدن منظورش بود گفت از فکرته ک واقعا تو این مدتم خیلی فکرم درگیر و پریشون بود