2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چند هفته پیش شبا که میخوابیدم میپریدم اما الان تنگی نفس دارم نمیدونم چیکار کنم 

احتمالا اسم داري عزيزم ،منم اسم دارم حملات شبانه بهم دست ميده يا با هر كاري كه ضربان قلبم بالا بره دچار تنگ نفس ميشم

حرف آخرو همیشه خدا میزنه
کلا استرس تو زندگیم بوده اما این مدت اروم بودم که این جوری شدم 

فشار خونتون چند هست؟ ضربان قلب بالا خوب نیست. برید دکتر حتما چک کنید. من خودم حدود یه ماه هر صبح که بیدار میشدم نفسم تنگ میشد و درد تو قفسه سینه ام بود، ولی من فشار خونم پایین بود، رفتم دکتر هم برام ازمایش خون نوشت چون نفس تنگی گاه مربوط به کم خونی هست، و هم نوار قلبی گرفت چون یه علت دیگه نفس تنگی مال قلب هست، و از من هیچکدوم نبود، گفت استرس خیلی زیادت باعث این حالت شده، 

کلا استرس تو زندگیم بوده اما این مدت اروم بودم که این جوری شدم 

عزیزم بخاطر همین اینجوری میشی منم یه مدتی یه حالتی مثل اینکه یادم بره نفس بکشم از خواب بیدار میشدم نفسم یه لحظه بند میومد  الان بهترشدم هنوز ذهنت درگیر مشکلاتته

💘وصله نمی شود دگر  این دوهزار و یک ترک هی همه شب بند مزن چینی دل شکسته را💘 
احتمالا اسم داري عزيزم ،منم اسم دارم حملات شبانه بهم دست ميده يا با هر كاري كه ضربان قلبم بالا بره د ...

عزیزم رفتم دکتر داخلی معاینه کرد خس خس سینه نداشتم گفت که اسم نداری

فشار خونتون چند هست؟ ضربان قلب بالا خوب نیست. برید دکتر حتما چک کنید. من خودم حدود یه ماه هر صبح که ...

دقیقا الان دیروز نوار قلب دادم گفت چیزی نیست چند ماه پیش اکو دارم گفت چیزی نیست افتادگی دریچه داری که خیلی از خانوما دارنش و اصلا بیماری حساب نمیشه 

2706