2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بله.یعنی بدرد نمیخوره؟تاثیری نداره؟

کیفیت متوسط داره

شما میتونین برند های با کیفیت تر و تاثیر گذارتری انتخاب کنین.

نیاز پوستتون چیه؟

اگه بخوایین میتونم راهنماییتون کنم🌸

2456
 کیفیت متوسط داره شما میتونین برند های با کیفیت تر و تاثیر گذارتری انتخاب کنین. نیاز پوس ...

لک زیر کمر دارم که روم نمیشه برم دکتر بخصوص که بیشتر متخصص پوستا هم خانومن که اصلا نمیشه رفت و اینو مطرح کرد

لک زیر کمر دارم که روم نمیشه برم دکتر بخصوص که بیشتر متخصص پوستا هم خانومن که اصلا نمیشه رفت و اینو ...

من در مورد پوست صورت میتونم راهنمایی کنم

در این مورد فقط باید با پزشک مشورت کنید

متخصص های پوست آقا هم هستن که کارشون خیلی عالی باشه.

من در مورد پوست صورت میتونم راهنمایی کنم در این مورد فقط باید با پزشک مشورت کنید متخصص های پوست آق ...

دنبال یه متخصص مرد خوب تو قمم که اگه لازم باشه لیزر کنم.کلینیکای زیبایی و لیزر زیاده ولی نمیشه همینجوری برم پوستمو بدتر کنم با کلی اتلاف وقت و پول.آخه خیلیا چه لیزر مو چه جوش و جای جوش و لک، نتیجه ای نمیگیرن یا نتیجه ی کمی میگیرن که بعد یه مدتم برمیگرده

در قسمت مجله زیبایی وبسایت رنگدونه میتونید جدید ترین مقالات معتبر خارجی در خوزه زیبایی و سلامت رو به زبان فارسی مطالعه کنید.

همینطور در فروشگاه رنگدونه محصولات برند بیوآکوا با قیمت مناسب در اختیار شما قرار داره.

https://rangdoneh.com

2714

سلام عزیزم من پنج سال خرج پوستم کردم
آنقدر دکتر رفتم و پول خرج کردم لک صورتم نرفت
یا لیزر میرفتم جلسه ای چهارصد هزار
لک صورتم می‌رفت وقتی لیزر نمی‌رفتم برمیگشت
کرم معجزه شب هم زدم پوستم داغون شد.جوشهای بزرگی زدم که جاش چال شد.
تا شماره یه خانم رو تو دیوار پیدا کردم که کرمهاش‌مورد تایید وزارت بهداشت بود تحت نظر دکترا بود خیلی عالی بود لک صورتمو با هزینه خیلی کم برد خداخیرش بده شمارش میذارم خیلی خانم خوب و منصفی هست دلش میسوزه ضمانت بازگشت کرم تا ده شب میده.لک صورتم رفته کک و مک رفته صورتم پنج درجه سفید شده چروکام باز شده اصلا لیفت شده صورتم ملا چهذمو عوض کرده خداشاهده بگم باورتون نمیشه فقط میگم خداخیرش بده به حق علی چون دنبال سود نیست
منم چون خیلی عذاب روحی  کشیدم بخاطر پوستک خیلی خرج کردم دوست دارم بگم اطلاع رسانی بشه به هر کسی اعتماد نکنید ولی این خانم من کارش دیدم معتبره اینم شمارش09026744639 از همدان ارسال میکنه.پیجم داره بهش پیام بدید برای مشاوره پیجشو ازش بگیرید قبل و بعد مشتریهاشو ببینید.شماهو کرم زدید نتیجه گرفتید جون بچه هاتون دعام کنید معرفی کردم بهتون

سلام عزیزم من پنج سال خرج پوستم کردم انقدر دکتر رفتم و پول خرج کردم لک صورتم نرفت.لیزر میرفتم لک صورتم میرفت ولی نمی‌رفتم لک برمیگشت خب مگه چقدر آدم درآمد داره تا عمر داره ماهی یه جلسه چهارصد هزاری بره لیزر.یه جور کرمهای پاکستانی معجزه شب زدم پوستم اولش خوب شد بعدش داغون و نابود شد بعداز قطعش جوش‌های بزرگی زدم که جاش چال شده بدبختی درمان ندارن توروخدا معجزه نزنید همش اشقاله.یه روز خیلی اتفاقی شماره یه خانم رو تو دیوار همدان پیدا کردم که کرمهاش مورد تایید وزارت بهداشت بود تحت نظر دکترا درست میشد خیلی عالی بود لک صورتمو با هزینه خیلی کم برد خدا خیرش بده به من خیلی لطف کرد منو میخام لطفش جبران کنم و یه خدمتی هم به شما عزیزان بکنم شمارشو میذارم براتون خیلی خانم خوب و منصفی بود دلش می‌سوخت ضمانت بازگشت محصول شو تا ده شب میداد.الان لک صورتم کاملا رفته کک‌و مکم رفته .وای صورتم پنج درجه سفید شده انقدر عاااااالی شدم چروکام باز شده اصلا لیفت شده صورتم.کلاچهرمو عوض کرده شاید سیاه بودم انقد تغییر کردم خدا شاهده بگم باورتون نمیشه فقط میگم خدا خیرش بده به حق علی چون دنبال سود نبود الان دوساله لک صورتم برنگشته ولی یکی دو درجه نسبت به اون موقع که کرمو هر شب میزدم تیره شده ها ولی برنگشته به حالت قبلش.منم چون خیلی عذاب روحی کشیدم بخاطر پوستم حرف شنیدم...دوست دارم بگم اطلاع رسانی بشه توروخدا به هرکسی برای کرم اعتماد نکنید مخصوصا الان که کرم دست‌ساز زیاده.این خانم من کارشه دیدم معتبره اینم شمارش09026744639

از همدان ارسال میکرد اونموقع پیج هم داره تو اینستا والا من سر در نمیارم و پیجش ندارم برید از خودش بگیرید قبل و بعد مشتریهاشو ببینید

شماهم کرم زدید نتیجه دیدید دعام کنید.دعاها در حق دیگران برآورده میشه

من استفاده کردم اولش خیلی خوب بود همه لکه هام رفت و پوستم خوب شد ولی وقتی دیگه استفاده نکردم برگشت پوستمو داغون کرد دو درجه پوستم تیره شد و لکه هامم برگشت بدتر از اولم شد اصلا استفاده نکنید آشغاله