2703
2553
عنوان

اختلال مهرطلبی

161 بازدید | 7 پست

سلام بچه ها کسی بوده شخصیت مهرطلب داشته و درمان شده باشه؟یا کسی رو میشناسید؟ 

اگه آره میشه بگید از کجا باید شروع کرد؟ روان درمانی میشناسید که کارش خوب باشه و قیمتش مناسب باشه؟

و صبوری مرا کوه تحسین میکرد...!
خخخ..خواهر منم اینجوریه ..جدیدا شناخته خودشو ..تو یه مطالبی خونده..مث اینکه مهر طلبه😁در راه درمانه. ...

میشه بگی چجوری درمان و شروع کرده؟دکتر میره؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

میشه بگی چجوری درمان و شروع کرده؟دکتر میره؟

نه بابا..مگه مریضه ..اتفاقا تو خانواده اونو بیشتر از من قبول دارن ..میگن آروم و سربه راهه😁😅فقط خودش میگه چون من آروم و مهربونم احساس میکنم داره ازم سو استفاده میشه میخام دیگه شخصیتمو تغییر بدم..در ضمن تو کانال تلگرامی دکتر هلاکویی این مطالب رو خونده عزیزم..

کار خوبه خدا درست کنه..😍😍😍
2720
نه بابا..مگه مریضه ..اتفاقا تو خانواده اونو بیشتر از من قبول دارن ..میگن آروم و سربه راهه😁😅فقط خود ...

اهان پس مشکلی نداره 

مرسی که جواب دادی ❤️

عزیزم یه سوال؟؟مگه مهرطلبی مریض میکنه آدمو🤔🤔

نه فقط یه شخصیته 

تو گوگل بزنی میبینی که چجورین 

این رفتارا و چیزایی که دست خودت نیست ولی خیلی آزارت میده و حتی باعث میشه روابطتو با دست خودت خراب کنی با وابستگی بیخودی در صورتی که تو واقعیت اصلا به اونا احتیاج نداری ولی بهشون اجازه میدی بهت توهین کنن باهات بدرفتاری کنن و حتی ازشون به خاطر این رفتارشون معذرت بخوای فقط برای اینکه رضایتشونو جلب کنی تا ترکت نکنن 😔

نه فقط یه شخصیته  تو گوگل بزنی میبینی که چجورین  این رفتارا و چیزایی که دست خودت نیست ول ...

آهان..فعلا سنش کمه تو فاز وابستگی اینا نیس که اذیت بشه😁😉

کار خوبه خدا درست کنه..😍😍😍
2714