2733
2734
عنوان

🌸 گلاب 🌸

| مشاهده متن کامل بحث + 1689 بازدید | 96 پست
بله نمی‌دونم هیچ تاثیری هم‌نداشت فقط پوستموخیلی تیره کرد من خودم پوستم سفیده به خاطر جوش میزدم جالب ...

خالی استفاده نکنین.

"السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِنائِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقیتُ وَبَقِیَ اللَّیْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ، اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَعَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَعَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَعَلی اَصْحابِ الْحُسَیْن"❤محرم❤ وقتی اولین ماه شد‌ می‌دانست اولین‌ها را رسالتی بر دوش است؛ اما نمی‌دانست روزی تا آخر زمان یادآور یک حماسه،یک قیام خونین ❤انقلاب حسینخواهد شد. سیاوش رودکلی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله نمی‌دونم هیچ تاثیری هم‌نداشت فقط پوستموخیلی تیره کرد من خودم پوستم سفیده به خاطر جوش میزدم جالب ...

منم پوستم سفیده نگران همین موضوع بودم‌...

الهی ! این بنده چه داند که چه می باید جست ! داننده تویی هر آنچه دانی ، آن ده :)) 😌❤ (( دانشجوی ژنتیک هستم 🥰 ))
منم دو هفته هست که استفاده میکنم امروز داشتم راجع بهش تو تاپیکای قدیمی سرچ میکردم بعضیا میگفتن پوست ...

فکر کنم بستگی ب پوست داره..من تیره نشدم  سفیدو بور هستم

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
2731
میترسم پوستمو تیره کنه☹

خالی استفاده نکنید. هرچقدر گلاب میریزین همونقدر هم آب اضافهه کنین. باز میخواین تو نت جستجو کنین.

"السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِنائِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقیتُ وَبَقِیَ اللَّیْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ، اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَعَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَعَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَعَلی اَصْحابِ الْحُسَیْن"❤محرم❤ وقتی اولین ماه شد‌ می‌دانست اولین‌ها را رسالتی بر دوش است؛ اما نمی‌دانست روزی تا آخر زمان یادآور یک حماسه،یک قیام خونین ❤انقلاب حسینخواهد شد. سیاوش رودکلی
2738
برا من ک هیچ تاثیری نداشت حتی جای جوشامم نبرد بستگی ب پوست داره تاثیرش

چن وقت استفاده کردید؟؟

الهی ! این بنده چه داند که چه می باید جست ! داننده تویی هر آنچه دانی ، آن ده :)) 😌❤ (( دانشجوی ژنتیک هستم 🥰 ))
من گلابو‌خودم عرقشو‌گرفتم طبیعی هست شاید به خاطر اونه

فرقی نمیکنه با آب باید قاطی شه.

خالی استفاده نکنید. هرچقدر گلاب میریزین همونقدر هم آب اضافهه کنین. باز میخواین تو نت جستجو کنین.

حتما عزیزم خیلی ممنونم😍❤

عزيزم من🤚🏻الان چند ساله ب جاي كرم پودرو لوسيون و ...

ي كم شير ميريزم چند قطره گلاب و دستمال رو ميزارم كامل خيس بخوره بعد صورتمو باهاش پاك ميكنم يا قبل ارايش  يا صبحا ،شبها كلا در طول روز و خيليييييييييييي عاليه

چن وقت استفاده کردید؟؟

هر شب میزدم دقیق یادم نیست چن وقت شد ولی شوهرم امشب جوش بزنه براش بزنم فرداش جوشش خوب شده

پسر غیرتی دوس دارین؟اون پسره ک زنشو کشت الان دیگه مجرده⛔🚫
عزيزم من🤚🏻الان چند ساله ب جاي كرم پودرو لوسيون و ... ي كم شير ميريزم چند قطره گلاب و دستمال رو مي ...

بعد استفاده  به هيچ عنوان صورتمو نميشورم فقط با ي دستمال خشك ضربه اي صورتمو از شير پاك ميكنم 

عزيزم من🤚🏻الان چند ساله ب جاي كرم پودرو لوسيون و ... ي كم شير ميريزم چند قطره گلاب و دستمال رو مي ...

شیر خوردنی منظورتونه؟😅 یا شیر پاک کن؟

پوستتون رو تیره نکرده؟

2706