2726
عنوان

🌸 گلاب 🌸

1687 بازدید | 96 پست

سلام دوستان

کسی از گلاب استفاده کرده واسه پوستش؟؟

راست میگن که به مرور رنگ پوست رو تیره میکنه؟🙄

الهی ! این بنده چه داند که چه می باید جست ! داننده تویی هر آنچه دانی ، آن ده :)) 😌❤ (( دانشجوی ژنتیک هستم 🥰 ))

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من شنیدم خالی نباید استفاده کرد.خودم  با آب قاطی کنی بهتره.

"السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِنائِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقیتُ وَبَقِیَ اللَّیْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ، اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَعَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَعَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَعَلی اَصْحابِ الْحُسَیْن"❤محرم❤ وقتی اولین ماه شد‌ می‌دانست اولین‌ها را رسالتی بر دوش است؛ اما نمی‌دانست روزی تا آخر زمان یادآور یک حماسه،یک قیام خونین ❤انقلاب حسینخواهد شد. سیاوش رودکلی
2728
واقعا تیره میکنه  من تازه شرو کرده بودم بزنم  خوب شد گفتین

با آب قاطی کنین. پاکسازی رفته بودم گفت خالی استفاده نکن.

"السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِنائِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقیتُ وَبَقِیَ اللَّیْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ، اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَعَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَعَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَعَلی اَصْحابِ الْحُسَیْن"❤محرم❤ وقتی اولین ماه شد‌ می‌دانست اولین‌ها را رسالتی بر دوش است؛ اما نمی‌دانست روزی تا آخر زمان یادآور یک حماسه،یک قیام خونین ❤انقلاب حسینخواهد شد. سیاوش رودکلی

من ۶ ماه بیشتر میزنم شبا ولی تیره نشدم

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
من شنیدم خالی نباید استفاده کرد.خودم  با آب قاطی کنی بهتره.

شما چن بار در هفته استفاده میکنید؟

الهی ! این بنده چه داند که چه می باید جست ! داننده تویی هر آنچه دانی ، آن ده :)) 😌❤ (( دانشجوی ژنتیک هستم 🥰 ))
من ۶ ماه بیشتر میزنم شبا ولی تیره نشدم

منم دو هفته هست که استفاده میکنم

امروز داشتم راجع بهش تو تاپیکای قدیمی سرچ میکردم بعضیا میگفتن پوست رو تیره میکنه

شما چن بار در هفته استفاده میکنید؟

همیشه استفاده نمی کنم. ولی هر شب خوبه با پنبه به صورت بزنین پنبه کثیف میشه بعدش مرطوب کننده بزنین.

همیشه استفاده نمی کنم. ولی هر شب خوبه با پنبه به صورت بزنین پنبه کثیف میشه بعدش مرطوب کننده بزنین.

میترسم پوستمو تیره کنه☹

2706