2733
2734

بچها من معلمم رسمی هستم ۲سال سابقه .شوهرمم شغل آزادحقوقش اندازه خودمه .ماهی نهایت ۲تومن که ۱۲۰۰ فقط قسط وام ازدواجمونه  .

تصمیم گرفتم یه پیج  تو اینستا بزنم ؛تبلیغات کنم .بچها مبتونین راهنماییم کنید ؟؟

خودنی نی سایتبا اگه حمایتم کنن کلی فالور پیدا میکنم 😑

تورو خدا دعا کنید یه پسر خوشکل وسالم بدنیا بیارم

بخش ریختن تو سرت و نفهمیدم چیه

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چه میکنن این خانمها تو اینستا 

باور کن بعضی هاشون اندازه دکتر مهندسا در امد دارن

عزیزم زمان میبره تا فالوور واقعی پیدا کنی

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤
2738

خانوم معلم سوال دارم 😁🤭

منم حقوقم مثل شماس. مجردم. یعنی اگه ازدواج کنم با این حقوقم، زندگی نمیگذره؟ 🙄

99/8/30 ساعت 3 بعد از ظهر شد لحظه تحویل عمرم ❤️__\/\/\/__\/\/\/\/___\/\/\/\/\/\/❤️ضربان قلبم با قلبت هماهنگه ب مثل تو😚اونی که اومده تو این سایت مشکلشو مطرح کنه، مشاور برو نیس، بیخودی نگین برو مشاوره بدم میاد از آدمای خشکه مقدس
خانوم معلم سوال دارم 😁🤭 منم حقوقم مثل شماس. مجردم. یعنی اگه ازدواج کنم با این حقوقم، زندگی نمی ...

نبخدا نمیگذره مگه که شوهرت وضعش توپ باشه

یه با. یه معلم تاپیک زد میخوام مانت فروشی بزنم بلایی سرش آوردن که نگو همه گفتن ابرو معلما رو بردی&nb ...

اها

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
یه با. یه معلم تاپیک زد میخوام مانت فروشی بزنم بلایی سرش آوردن که نگو همه گفتن ابرو معلما رو بردی&nb ...

عزیزم خودم بودم 😀😀😀😀

2706