2726
عنوان

ماما پرونده تشکیل نداد

154 بازدید | 25 پست

من ۷ هفته هستم هکاتوم داشتم تو سونو

بعد یه ماما وردست دکتره بود اون پرونده تشکیل میداد بیشعور برام تشکیل نداد گفت فعلا بذار ببینیم چی میشه شاید هماتوم خونریزی کنه بچه سقط بشه 

خیلی ترسیدم

ولی خود دکتره گفت دارواتو مصرف کن استراحت کن چیزی نیس

خیلی ناراحتم تشکیل پرونده هم نداد

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
خاک بر سر بیشعورش بدتر بهت استرس وارد کرده

آره عوضی حالا یک سی سی هماتوم گفته

ولی ضربان قلب و مایع امنیوتیک و... خداروشکر همه چی خوب بود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم هفت هفته رفتم بهداشت واسم پرونده تشکیل نداد گفت بذار ببینیم اصلا تشکیل شده یا نه،واقعا درک‌ نمیکنم چرا انقد استرس میدن،نگران نباش عزیزم ب حرف دکترت گوش بده،دوستم هماتوم داشت تا پنج ماهگی خونریزی داشت ولی نی نیش صحیح و سالم بدنیا اومد،استراحت کن معمولا هماتوم جذب میشه 

لطفا یه صلوات واسه سلامتی نی نیم مهمونم کنید🙏🌹
چقدربیشعور بوده خودتوناراحت نکن عزیزم انشالله مشکلی پیش نمیاد

بعد حالا همه اینجا گفتن هماتوم با استراحت درست میشه و...

هی توفکرم برم پیش دکتر دیگه آیا

حالا منشی دکتر من اولین بار رفتم تشکیل پرونده نداد گفت سونو قلبشو بیار دفعه دیگه برات تشکیل پرونده بدم دیگه چیز اضافه ای نگفت که به من استرس بده

چشم ها او را نمی بینند، اما او همه ی چشم ها را می بیند. انعام آیه 103
منم هفت هفته رفتم بهداشت واسم پرونده تشکیل نداد گفت بذار ببینیم اصلا تشکیل شده یا نه،واقعا درک‌ نمیک ...

اوووف چه عوضی ان،اره مامانم هم میگه تا خدانخواد چیزی نمیشه

دوستت همش استراحت بود؟

راستی من هنوز بهداشت نرفتم باید برم ؟ 

اگه نرم چی؟ 

حالا منشی دکتر من اولین بار رفتم تشکیل پرونده نداد گفت سونو قلبشو بیار دفعه دیگه برات تشکیل پرونده ب ...

من والا قلب و همه چی خوب حالا گیر داد به این خیلی راحت هم گفت دیگه یا سقط میشه یا جذب میشه خوب میشی

اوووف چه عوضی ان،اره مامانم هم میگه تا خدانخواد چیزی نمیشه دوستت همش استراحت بود؟ راستی من هنوز به ...

من که تحت نظر دکتر خودمم بهداشت نرفتم بعضی پرسنل بهداشت اطلاعاتشون کمه بدتر بهم استرس میدن منم نرفتم

من که تحت نظر دکتر خودمم بهداشت نرفتم بعضی پرسنل بهداشت اطلاعاتشون کمه بدتر بهم استرس میدن منم نرفتم

منم هیچ دوست ندارم برم والا

فعلا نرو تحت نظر دکتر خودت باش، ان شاالله بعد به دنیا اومدن نی نی برو تشکیل پرونده بده برای واکسناش

فعلا نرو تحت نظر دکتر خودت باش، ان شاالله بعد به دنیا اومدن نی نی برو تشکیل پرونده بده برای واکسناش

ممنون عزیزم

گلم تاپیکاتو خوندم شما فیبروم هات اذیتت هم میکنه؟

حالا من همورویید دارم همش استرس و نگرانی و.

منم از اولش هی دارم نگران میشم

اوووف چه عوضی ان،اره مامانم هم میگه تا خدانخواد چیزی نمیشه دوستت همش استراحت بود؟ راستی من هنوز به ...

تازه خودمم فیبروم دارم،دوستم هماتومش خیلی بزرگ تر از شما بود،آره عزیزم استراحت بود،آره عزیزم برو چک میکنن بعد هروقتم خواستی میتونی بری واست صدای قلب نی نی رو از چهار ماهگی بذارن هفته ای یک یا دوهفته ای یبار فکر کنم

لطفا یه صلوات واسه سلامتی نی نیم مهمونم کنید🙏🌹
2706