2726
عنوان

پسرای سایت بیاین لطفا روی صحبتم با شماهاست

| مشاهده متن کامل بحث + 470 بازدید | 63 پست
بافته بوو😮 اوه اوه اون ریشای جدیدو اصن نمیتونم هضم کنم

اره 😂😂😂😂😂😂

وااا منم نمیتونم باور کنم اصلا تو کتم نمیره 

⭐️هیچوقت دیوانه وار⭐️عاشق کسی نباش⭐️سعی کن صادقانه دوست داشته باشی⭐️تا اگر نامردانه رهایت کرد🌙تو ناعادلانه ویران نشوی . . .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اولا هرپسری برا دل خودش تیپ میزنه نه جلب توجه دختر ثانیا ما پسرا هم از کوتاه کردن موهای دخترا و قلیو ...

واقعا پاچه 90 دلتون رو شاد و باز میکنه؟؟؟ چرا؟

کنایه نزدم. واقعا میخام بدونم

2728
 اه اسم اونارو نیار تشنج میکنم اه اما اونا خیلی کمه ها فعلا این شلوار 90 هارو بچسب 

اره نپوشین عاقا نپوش ب جان خودم مچ پات چ پرمو باشه مث اصغر قاتل چ صاف مث جنیفرلوپز قشنگ نیس جذاب نیس نکنین ب خودتون خیانت نکنین😑✋🏻

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
وای من هرچی دیدم مچ پاهاشون تمیز بوده فک کن 

یذره بالاتر بکشی شلوارو پر موعه بابا ببینو باور نکن

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
 واقعا پاچه 90 دلتون رو شاد و باز میکنه؟؟؟ چرا؟ کنایه نزدم. واقعا میخام بدونم

من که خودم از این تیپ ها نمیزنم و خوشم نمیاد فقط میگم باید به انتخاب های همدیگه احترام بگذاریم، بعضی از خانم ها هم انقدر عمل و آرایش میکنن که آدم می‌ترسه نگاهشون کنه مثل جن میشن 

من که خودم از این تیپ ها نمیزنم و خوشم نمیاد فقط میگم باید به انتخاب های همدیگه احترام بگذاریم، بعضی ...

خب اره دقیقا اوناهم فک میکنن خیلی جذاب میشن اونطوری

هرکسم قلیون بکشه واقعا به سلامتی خودش اسیب میرسونه

خب اره دقیقا اوناهم فک میکنن خیلی جذاب میشن اونطوری هرکسم قلیون بکشه واقعا به سلامتی خودش اسیب م ...

دقیقا قبول دارم حرفتون رو به نظر خودمم علت اصلی این اتفاق موج بحث فمنیسم هست که میگه زن و مرد هیچ تفاوتی در هیچ زمینه ای ندارن و باید شبیه هم باشن اسمش خیلی قشنگه ولی در طولانی مدت باعث انحطاط جامعه میشه 

دقیقا قبول دارم حرفتون رو به نظر خودمم علت اصلی این اتفاق موج بحث فمنیسم هست که میگه زن و مرد هیچ تف ...

اره واقعا قبول دارم

مرد باید مردانه رفتار کنه

زن هم همینطور. باوقار و نجیب

الان میان میگن ما هم عاشق اخلاقتون میشیم😑

نه سیبیلای برداشتتون 😅

کاش دستان خدا پیدا بود. تا در آن وقت که بی حوصله و تنهایی ؛ و دلت از غم دنیا دریاست ، بزنی تکیه به آن؛  و بخندی به همه رنج جهان 📿
2706