2726

سلام دوستای گلم 

عیدتون مبارک

امشب شب عیده ادمای معمولی مثل من امشب و فردا میرن خونه ساازشوتا بهشون این عید بزرگ رو تبریک بگن و بعنوان تبرک عیدی ازشون بگیرن

منم چون نمیتونم بیام خونتون  ازتون عیدی میخوام امشب میشه بهم عیدی بدید لطفا 

لطفا عیدی من از طرف تمام سادات که از سلاله پاک حضرت زهرای اطهر و اقا جانمون علی (ع) هستن یه آیت الکرسی برا حاجتم بخونید ممنونم بابت عیدی قشنگتون 😍😍😍

فصل گل و صنوبر عیدی من یادت نره بدون ایت الکرسی تاپیک رو ترک نکنید ها منو از در خونتون دست خالی رد نکنید عیدی بدید 🌹🌹

کسایی که از زندگیم خبر دارن میشه پیجم رو فالو کنن قطعا براشون میشه یه خیر که شاید باعث بشن من از این زندان خلاص بشمtashrifat_rooyayi@                                  تا نصیحت خواهرانه دارم براتون :                                                                                                                       اول :قضاوت کار ما نیست قضاوت فقط کار خداست تازه خدا گاهی چشمش رو میبنده و رد میکنه ما کی باشیم ؟  ما مال قضاوت نیستیم...                                                                                                                     دوم : مواظب آبروی مردم باشید نکنه آبروی مومنی رو که حرمتش از حرمت خانه خدا واجب تره ببرید خیلی مواظب باشید.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بچه ها دعا کنید منم سال دیگه این موقع جزو عروس سادات باشم یکیو میخوام که سیده دعا کنید بهش برسم 

تمام آیه ی قرآن همین است فقط حیدر(ع) امیرالمؤمنین است ❤❤❤❤❤ اُنظُر إلَینا یا اَباعَبدالله(ع) ❤❤❤❤❤   در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم" (سوره زمر آیه۵۶)

برامنم دعا کنید

خدایابخاطرهمه ی چیزایی ک دادی😍ندادی😢دادی پس گرفتی😭ندادی بعدامیخوای بِدی😘دادی بعدا میخوای پس بگیری😳ندادی میگی دادم😲اصلا نمیخوای بدی😐نداده بودی فکر کردی دادی😱نمیدی هِی میگی میدم شکرت😍😍😍😍در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد
من سیدم 

خوشبحالت واقعا عیدتون مبارک برام دعا کنید ها حتما عیدی من یادتون نرچه از ته دل با یه ایت الکرسی

کسایی که از زندگیم خبر دارن میشه پیجم رو فالو کنن قطعا براشون میشه یه خیر که شاید باعث بشن من از این زندان خلاص بشمtashrifat_rooyayi@                                  تا نصیحت خواهرانه دارم براتون :                                                                                                                       اول :قضاوت کار ما نیست قضاوت فقط کار خداست تازه خدا گاهی چشمش رو میبنده و رد میکنه ما کی باشیم ؟  ما مال قضاوت نیستیم...                                                                                                                     دوم : مواظب آبروی مردم باشید نکنه آبروی مومنی رو که حرمتش از حرمت خانه خدا واجب تره ببرید خیلی مواظب باشید.

با اجازه مدیر تاپیک

دوستان گلم یه کانال زدم تازه تاسیسه راجب موفقیت شخصی و فردی خیلی فضای صمیمی داره و کلی برنامه براش دارم 

خیلی دوست دارم دوستان سایتم هم توش عضو باشن وپستاموبخونن ممنون میشم حمایت کنید دوست جونیااام

@beheshtpelakeh23

فقط23لاتین سرچ کنید..

منتظرتونم  

اگه مادرشوهر ساداتم بذاره من ب عشقم برسم میشم عروس سادات😍😍😍

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2706