2733
2734
عنوان

جنین ۹ هفته ی خودم و سقط کردم حالا دارم میمیرم از عذاب وجدان

| مشاهده متن کامل بحث + 20397 بازدید | 167 پست
گلم مرسی بابت دلسوزی و راهنماییات من ممنونتم  اما باور کن وکنرم همه اینارو بهم میگه و هواسش به ...

خدا رو شکر که دلسوزه.

خودتم به فکر گذشته نباش. قسمت بوده. تو موقعیت الآن و با سن و سالت ممکن بود بچه تو آینده هزاران مشکل پیدا کنه.

الآن به فکر سلامت جسمت و بچه‌هایی که آینده می‌خوای تحویل جامعه بدی باش. امیدوارم هوشیارتر شده باشی و آینده مادر خوبی برای فرزندانت باشی.

حالا شد رفتارتو درست کن تا عین آدم بزرگا باهات رفتار شه بای

با شما نبودم 😕

شما هم یاد بگیر سن یه عدده بزرگی ادم به عقلشه اگه ادم ببینه بهش توهین میشه و احترامش و نگه نمیارن نیازی نیست باهاشون خوب رفتار شه تا اینکه بفهمن رفتارشون اشتباه بوده 

اگه مثل بقبه مهربون و با درک باهام حرف میزدی بهتر ازینا باهات رفتار میشد اما شما نمیدونم چرا دعوا داری

بسلامت دفعه سومه میگی بای

..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا رو شکر که دلسوزه. خودتم به فکر گذشته نباش. قسمت بوده. تو موقعیت الآن و با سن و سالت ممکن بود بچ ...

مرسی واقعا ☺

کاش یکم از رفتارت و بعضیا هم یاد میگرفتمن تا بفهمن احترام احترام میاره 

ممنون گلم 

..
مجبورم تو خانواده خودم شوهرم دوران عقد عیبه.تازه ۳ماه دیگه عروسیمه.خداکنه نباشم

عزیز با همسرت برو فردا آزمایش بتا بده. سه ماه دیگه هم عروسیته. نگرانی نداره دختر خوب. می‌گی بچه زود اومد و اون موقعم خانوم خودتی کسی نمی‌تونه بهتون خرده بگیره.

حتی اگر باور نکنن که بچه زود اومده حرفی نمی‌تونن بزنن.

2728
مجبورم تو خانواده خودم شوهرم دوران عقد عیبه.تازه ۳ماه دیگه عروسیمه.خداکنه نباشم

خب اگه ۳ ماه دیه عروسیته نگهش دار من نمیتونستم عروسی بگیرم واقعا 

بخدا بعدش عذاب وجدان ولت نمیکنه خودت و اذیت نکن شکمت تا اون موقع هیچ تغیری نمیکنه 

..
2738
تحت نظر دکتر بودی یا سرخود خوردی؟؟حالا برم ببینم هستم یا دعا کن نباشم

دختر عموم متخصص زنانه اون هواسش بهم بود دگه ولی خب 

نباید بخوری باید یا بزاری داخل واژنت یا بزاری تو لپت خودش اب شه اگه بزاری واژن نباید بری دسشویی تا نیم ساعت اگر دهن بزاری نباید تا نیم ساعت چیزی بخوری 

خب اگه بخوای بندازیش که خداکنه نباشه اگه نه نگهش میداری خدابرات نگهش داره اما اگه بودم اینکار و نکن بخدا داغون میشی بخاطر خودت میگم اولش درک نمیکنی چن ساعت بعدش میفهمی چیکار کردی

..
2706