2726
عنوان

جنین ۹ هفته ی خودم و سقط کردم حالا دارم میمیرم از عذاب وجدان

| مشاهده متن کامل بحث + 20388 بازدید | 167 پست

۱۵ سالته ؟!!!!!

دعا میکردی پسر بشه؟!!!! سقط کردی؟!!!

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا نداشته باشیم وقتی عقد کردیم و‌به هم دیگه حلالیم؟؟

به همدیگه حلالید درسته !!!!

ولی منظورش اینه حواستون رو بدید که اینجوری گناه وار نشید تو عقد رابطه داشته باشی اونم بدون کاندوم اخه !!!!!

که الان جون یه بچه ی بیگناه رو بگیری ازش 

حالا اگه دختر بود دلت نمی سوخت؟! خدایا ببین بچه رو شوهر دادن اینم نتیجه ش انگار عروسكشو گم كرده🤦‍♀ ...

دقیقا

منم میخواستم بهش بگم والا

مادره نشسته گریه میکنه که سقط کرده بجای اینکه گریه کنه برای اینکه دختر بچشو زرتی شوهر داده

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
2728
۱۵ سالته ؟!!!!! دعا میکردی پسر بشه؟!!!! سقط کردی؟!!! 😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

بارداري قربونت برم اين چرت و پرتارو نخون

برا امضات عزيزم

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ💜

حالا اگه دختر بود دلت نمی سوخت؟! خدایا ببین بچه رو شوهر دادن اینم نتیجه ش انگار عروسكشو گم كرده🤦‍♀ ...

دقیقااا

نمیدونم ولله اخه 15 سال سنی نیست ک بخاد همخوابه بشه با یه مرد . خدایا توووووبه 

چرا اینجوری شده دوره زمونه !!!

سرش از تنش جدا اومد بعدشم الان رو دستمال اینشکلی شده چسبیده بود کشیدم دستمال و اینجوری شدش وگرنه سالم بود و خونی نبود یکمم خشک تر شده و کوچولو شده اگه دقت کنی میتونی بفهمی پسره تو عکس نمیتونستم بهتر ازین بندازم اما بازم خب

دارم دیوونه میشم این شکلی میبینمش دیروز سالم بود و اینجوری نبود 

الان همچیش قاطی شده با هم فردا هم میخاییم جایی خاکش کنیم از خادمای حرم پرسیدم گفتن باید چال بشه

..

برو دکتر زنان که مشکلی برای بارداریای بعدیت پیدا نکنی. سرسری بگیری ممکنه تو بزرگسالی با مشکل مواجه شی.

از این به بعدم کاند‌وم استفاده کنین. کلی فیلم برای آموزش نحوه استفاده‌ش هست. برین ببینین یاد بگیرین.

هر وقت تواناییش رو داشتین و دعوا نداشتین و زندگیتون سالم بود ایشالا نی‌نی میاد.

الآن حتما برو سونوگرافی و دکتر زنان. حتما هم کاند‌وم استفاده کنین چون اگر همین الآن دوباره باردار شی احتمال سقط رو بیشتر و بیشتر می‌کنی.

به همدیگه حلالید درسته !!!!  ولی منظورش اینه حواستون رو بدید که اینجوری گناه وار نشید تو عقد ر ...

خواهر به كي مي گي؟!

مادر اين دختر ، بچه رو شوهر داده به جاي جلوگيري سقط يادش داده🤦‍♀️

سرش از تنش جدا اومد بعدشم الان رو دستمال اینشکلی شده چسبیده بود کشیدم دستمال و اینجوری شدش وگرنه سال ...

واي خجالت بكش

تو آدم كشتي حالا همه ش نگران پسر بودنشي

خدايا چي مي بينيم؟!

من رفتم

اه

بارداري قربونت برم اين چرت و پرتارو نخون برا امضات عزيزم اَللّهُمَّ   صَلِّ   عَ ...

مرسی گلم ممنونتم😍

بیخیال دیگه عادت کردیم به بچه های حامله و رنگ و وارنگ تو نی نی سایت  

خواهر به كي مي گي؟! مادر اين دختر ، بچه رو شوهر داده به جاي جلوگيري سقط يادش داده🤦‍♀️

مادر من ؟

اون اصلا چیزی نگفت خودم کردم مادرم فق امروز خبر دار شد 😕😕

..
سرش از تنش جدا اومد بعدشم الان رو دستمال اینشکلی شده چسبیده بود کشیدم دستمال و اینجوری شدش وگرنه سال ...

جنین رو الآن خاک نکنین. ببرین دکتر ببینین نیازه بره برای پاتولوژی یا خیر. البته چون سقط با دارو بوده احتمال قوی نیاز نیست.

2706